Trening 23.01.2013
-
- hazardzista30 23 stycznia 2013, 22:05 · Dyskusja
0
Jedna kontra i po meczu.
-
- SinMistico 23 stycznia 2013, 22:05 · Dyskusja
0
I tak Real awansuje niestety. Valencia musi podziękować sędziom za pierwszy mecz. Bramka strzelona ręką, x3 spalone których nie było i oczywiście brak karnego dla Nietoperzy. Trzeba liczyć, że awansujemy i pokarzemy im jak się gra.
-
-
Konto usunięteValencia nieźle gra do 20 metra
-
- Mercanto91FCB 23 stycznia 2013, 22:01 · Dyskusja
0
Ja słyszałem "Kuantrau" :D
-
-
Konto usunięteDi Maria sam go kopnął i chce faul ;D
-
- Al FCB 23 stycznia 2013, 21:56 · Dyskusja
0
co do Ikera to owszem zdrowka.. ;)
co do samego meczu to ludzie NIE LUDZCIE SIE :)
Realowi wystarczy jeden gol, a VCF musi juz strzelic 4 wtedy...
poki co widze ze Valencia gra na pozbycie sie pilki a nie madre granie...
Real predzej czy pozniej wcisnie, Barca musi sie skupic na jutrzejszym hicie :) wielki mecz o 22 i chwila prawdy ;) VeB
-
- Wojciech6 23 stycznia 2013, 21:55 · Dyskusja
0
Szpaq nie jest komentatorem ligowym on komentowal zawsze repry
co do Ikera to powiem tak ja amm szacunek w realu tylko to Ikera i Benzemy bo benzema jest swoba jest cichy i niekomentuje niczego
ale chce chociaz raz zobaczyc meczyk Barsy z realem bez Ikera bo w pucharze krola Barsa zawsze gra drugim bramkarzem.
-
-
Konto usunięteSzkoda Ikera niech wraca szybko

Sortowanie