Trening 27.05.2015
27 maja 2015, 17:57
- Przejdź do artykułuLuis Suárez trenował z resztą grupy
Wiadomością dzisiejszego treningu jest z pewnością fakt, że Luis Suárez ćwiczył wspólnie ze swoimi kolegami i nie wykonywał żadnych ćwiczeń specjalnych. Mimo tego Urugwajczyk w dalszym ciągu nie otrzymał zielonego światła na grę od klubowych lekarzy.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteHmm w realu pewnie Benitez zostanie trenerem.. Już pogłoski, ze Sterlingiem są zainteresowani.. ciekawie będzie w okienku.. Możliwe, że Benitez będzie chciał Bale ustawić na lewym ataku tak gdzie zawsze gra CR7, Sterling na prawym a w środku Benzema a jak nie on to kogo kupią Kun'a albo Lcazette albo ktoś inny.. Wtedy CR7 by odszedł wszystko jest możliwe.. Pogłoski, że nie pytali się o Pogbe też ciekawe.. możliwe że jak odszedłby CR7 do PSG to będą chcieli od nich wyciągnąć verrattiego.. Ciekawie może być w letnim okienku ;) U nas się okaże czy po wyborach na prezydenta fifa [pewnie zostanie blatter], czy cofnie nam zakaz ale mało prawdopodobne.. Pogba jest już raczej nasz tylko teraz negocjuje jak największą dla siebie kase za sezon .. zobaczymy .. Ciekawe jak będzie z Reus'em albo real albo my.. Ja bym stawiał, że już jesteśmy dogadani .. było by dobrze jakby przyszedł od nas teraz już i nie grał przez pół roku.. Regeneracja i wracanie do formy i poprawienie fizyczne, przystosowanie sie dostylu i itd.. żeby tak kontuzji nie łapał.. Widziałbym go jako ofensywnego pomocnika u nas ;) A na prawą obronę to jest 6-8 piłkarzy i myślę, że dobrze wybiorą .. Zawsze można kupić Darmiana może grać jako lewy albo prawy obrońca ..
-
- jedrek7000 28 maja 2015, 12:20 · Dyskusja
0
Od Pogby wolę Reusa może nie grać te pół roku niech wyleczy wszystkie kontuzje i dołączy do składu na 2 część sezonu jak Suarez :D
-
- riko232 28 maja 2015, 12:13 · DyskusjaPolecają
7
Co do Pogby
Mi tam on nie pasuje, nie takiego pomocnika potrzebujemy. Jesli przyjdzie on i Coutinho to bedzie swietnie ale jak moznaby bylo wybrac to Coutinho jest duzo lepsza opcja. Potrzebujemy kogos kreatywnego.
Poza tym cena Pogby to tez jakis odjazd ale co sie dziwic skoro Dybala idzie za 40 a Luiz za 60
-
- 28 maja 2015, 12:08 · Dyskusja
0
In Luis we trust.
-
- devjvv 28 maja 2015, 12:01 · Dyskusja
0
Matheus ma jedynie złamany nos i niegroźny uraz głowy. http://ligaeuropy.com.pl/?p=244
-
- Barcelona_10_Barcelona 28 maja 2015, 11:40 · DyskusjaPolecają
1
A co sądzicie o transferze De Bruyne do nas? Myślicie że by pasował ?
-
-
Konto usuniętePiłkarzem meczu wczoraj wybrali Evera Banegę, fakt zagrał bardzo dobrze ale moim zdaniem powinien nim zostać Carlos Bacca.
Może nie zawsze był widoczny ale był decydujący, najpierw posłał asystę, a potem dał prowadzenie i na koniec zwycięstwo Sevilli.
-
- ukaszz 28 maja 2015, 11:20 · Dyskusja
0
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3097492/Kreshnik-Krasniqi-Norwegian-football-s-youngest-debutant-14-years-old.html
No to czekamy aż udowodni, że się nadaje ;)
-
- Criss18Barca 28 maja 2015, 11:13 · DyskusjaPolecają
4
Katalonska prasa ładnie się nie zachowała, Sevilla wygrywa europejski puchar, a oni na okładkę dają ter Stegena, brak szacunku.
-
-
Konto usuniętePolscy zdobywcy europejskich pucharów:
1. Zbigniew Boniek (Juventus Turyn) - Puchar Europy i Puchar Zdobywców Pucharów
2. Józef Młynarczyk (FC Porto) - Puchar Europy
3. Andrzej Buncol (Bayer Leverkusen) - Puchar UEFA
4. Sławomir Wojciechowski (Bayern Monachium) - Liga Mistrzów
5. Tomasz Rząsa (Feyenoord Rotterdam) - Puchar UEFA
6. Euzebiusz Smolarek (Feyenoord Rotterdam) - Puchar UEFA
7. Jerzy Dudek (FC Liverpool) - Liga Mistrzów
8. Tomasz Kuszczak (Manchester United) - Liga Mistrzów
9. Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck) - Puchar UEFA
10. Grzegorz Krychowiak (FC Sevilla) - Liga Europy
Co ciekawe tylko Wojciechowski z Bayernu wtedy nie zagrał ani minuty w LM, reszta Polaków to albo bohaterowi i jedni z najważniejszych ogniw albo rezerwowi którzy kiedy trzeba było pomogli drużynie.
Ciekawa sprawa że Polak póki co nigdy nie wygrał Superpucharu Europy i mam nadzieję że w tym roku również to się nie zmieni ponieważ liczę że Barca najpierw ogra Juve, a potem właśnie Sevillę.
Kto następny dojdzie do tego wąskiego ale jakże elitarnego grona? Nie jest łatwo przewidzieć ale stawiam że prędzej czy później do tej listy będziemy mogli dopisać Roberta Lewandowskiego.
-
-
Konto usuniętehttp://olx.pl/oferta/koszulka-nike-fc-barcelona-2014-15-CID87-ID8dsYP.html#e0b4f7ad48 co sądzicie? Podróba ? :)
-
- robson8882 28 maja 2015, 10:04 · Dyskusja
0
W piątek dostanie pozwolenie, a z Athletic wyjdzie w pierwszej 11 zobaczycie. Specjalnie go oszczędzali na 2 kluczowe spotkania.
-
- KingLeonidas 28 maja 2015, 09:55 · Dyskusja
0
Dopóki nie będzie zielonego światła lepiej dmuchać na zimne. Ćwiczył normalnie, później badania i pewnie dziś już światełko w kolorze nadziei zobaczymy wkrótce. Przydałoby się, żeby złapał trochę gry przed finałem Ligi Mistrzów.

Sortowanie