Trening 27.05.2015
27 maja 2015, 17:57
- Przejdź do artykułuLuis Suárez trenował z resztą grupy
Wiadomością dzisiejszego treningu jest z pewnością fakt, że Luis Suárez ćwiczył wspólnie ze swoimi kolegami i nie wykonywał żadnych ćwiczeń specjalnych. Mimo tego Urugwajczyk w dalszym ciągu nie otrzymał zielonego światła na grę od klubowych lekarzy.
Czytaj więcej-
- Criss18Barca 27 maja 2015, 23:59 · DyskusjaPolecają
5
W końcu mnie odbanowali, podczas kampanii wyborczej dostałem ich koło 10.
Ale zmieńmy temat, brawo Sevilla, świetny mecz Krychy.. szkoda, że dogrywki nie było, aż było szkoda kończyć ten mecz.. Jeden z lepszych finałów ostatnich lat.
-
- pedroroddrriguues 27 maja 2015, 23:55
0
-
- pedroroddrriguues 27 maja 2015, 23:53 · Dyskusja
0
Gratuluję Sewilli,wspaniały finał w naszym kraju i obrona trofeum.
-
-
Konto usunięteBardzo fajny finał na polskiej ziemi, graty dla Sevilli i Grześka - przeczuwałem, że strzeli dziś gola :) La Liga pokazuje siłę - 5 drużyn w LM to jest to. Mam nadzieję, że LL będzie też miała obrońcę trofeum :)
-
- ViscaBarca123 27 maja 2015, 23:46 · DyskusjaPolecają
3
http://static.fangol.pl/content/3/e/2/3e2482b5a513725bb936034aaedba315-554.jpg :)
-
-
Konto usunięteNaprawde super mecz. Obie druzyny zrobily dzisiaj spektakl. Niezly mecz Konopljanki, Krychy i Bacci. Sevilla ma naprawde niezla druzyne i ciekawe czy namieszaja w przyszlym sezonie. Hiszpania moze miec 5 zespolow w LM, ale nie jarajmy sie bo przeciez BPL i tak jest najlepsa liga na swiecie :P
-
- barti199111 27 maja 2015, 23:33Polecają
1
-
- goldmetaxa Polecają
24
no i jak? teraz niektórzy już pół składu Sevilli widzą w Barcelonie, no nieźle, nieźle, takie same życzenia mają HD, i ciekawie, jakimi zawodnikami zagra Sevilla w następnym sezonie w CL? zostawcie trochę tych piłkarzy w składzie Sevilli, please, nie bądźcie tacy okrutny
Bacca już idzie do RM na ławkę, mimo to, że zagra w CL w pierwszej 11 Sevilli, ale co tam ławka RM to jest istne błogosławieństwo, nie mowie już o obserwowaniu na żywo Benzemę i Ronaldo
Emery będzie trenerem RM, nieważne że jest ryzyko straty pracy za rok z powodu braku impulsu, a tak zagrałby w CL z Sevillą i bez obaw, że straci pracę
Krychowiak też już kupiony, ale chłopaki mają trochę wątpliwości czy Real to nie za głęboka woda dla niego, ciekawie czy dałby radę tak dobrze jak Illara
no krótko mówiąc lepiej by było, żeby dziś Sevilla nie wygrała, bo cały towar już jest sprzedany, zostali tylko rezerwowi
-
- poeticus3 27 maja 2015, 23:30 · DyskusjaPolecają
4
finaly sie wygrywa , a nie rozgrywa,ostatnio powiedzial to ...c.ronaldo 2014r. :)brawa dla grzeska bo zrobil cos historycznego, 3 polak strzelajacy gola w finale europejskiego pucharu:) i to na wlasnej ziemi, mecz marzenie.
barco po wygrana 6 czerwca z juve.!! vamos
-
-
Konto usunięteBardzo dobry sezon FC Sevilli.
Zwycięstwo w LE i 5 miejsce w lidze z ledwie 2 pkt straty do podium.
Do tego awans do LM.
Minus za CdR ale Sevilla jeszcze nie ma takiej kasy by grać na trzech frontach do samego końca.
-
- ViscaBarca123 27 maja 2015, 23:28 · DyskusjaPolecają
8
Bacca 6 lat temu sprzedawał ryby w Kolumbii teraz wygrywa ligę Europy :)
-
- ViscaBarca123 27 maja 2015, 23:26 · DyskusjaPolecają
15
Ukraina pogrążona w wojnie. Dnipro opłaca podróż kibicom do Warszawy.
Szacunek :)
-
- natalia_lm10 27 maja 2015, 23:23 · Dyskusja
0
Jakoś nie miałam okazji oglądać wcześniej Konoplanki w akcji i teraz zaczynam żałować, super zagrał dziś, bardzo wysoki poziom. Fajnie, w premier leauge pewnie rozbłyśnie i będzie można częściej jego występy oglądać.
-
-
Konto usunięteKonoplanka jest piłkarzem , który poradziłby sobie w każdym klubie. Oby zasilił jakis Topowy zespól. Ma technikę przyspieszenie niech tego nie zmarnuje.
-
- ViscaBarca123 27 maja 2015, 23:22 · DyskusjaPolecają
3
http://static.fangol.pl/content/2/0/d/20d078293ace4fa167bb573607e107c2-554.jpg
Haha :)
-
- daniel191 27 maja 2015, 23:20 · DyskusjaPolecają
4
Swoją drogą według mnie FIFA powinna wprowadzić możliwość 4 zmiany w wypadku, gdy jakiś zawodnik straci przytomność, złamie nogę, a 3 zmiany są już wykorzystane. Ale to FIFA, oni nie myślą, wszystko rozchodzi się o hajs. O powtórkach nawet nie wspomnę, ile mniej kontrowersji by było, gdyby wprowadzono powtórki. Czyli prosta sprawa, głosujcie na mnie w wyborach na prezydenta FIFY.
-
- JanekSport 27 maja 2015, 23:20 · Dyskusja
0
Celia :D

Sortowanie