Trening 27.05.2015
27 maja 2015, 17:57
- Przejdź do artykułuLuis Suárez trenował z resztą grupy
Wiadomością dzisiejszego treningu jest z pewnością fakt, że Luis Suárez ćwiczył wspólnie ze swoimi kolegami i nie wykonywał żadnych ćwiczeń specjalnych. Mimo tego Urugwajczyk w dalszym ciągu nie otrzymał zielonego światła na grę od klubowych lekarzy.
Czytaj więcej-
- SashaGrey69 27 maja 2015, 23:05 · DyskusjaPolecają
1
Jeszcze raz- Bravo Sevilla !
-
- devjvv 27 maja 2015, 23:05 · DyskusjaPolecają
1
Bacca 8 lat temu pracował w autobusie, dziś obronił LE http://www.marca.com/2013/07/14/en/football/spanish_football/1373828751.html
-
- Dariochampion10 27 maja 2015, 23:04 · DyskusjaPolecają
1
Gratki dla Sevilli za puchar i brawo za walkę dla Dnipro, bo spodziewałem się bardziej 3-0 lub 3-1
-
-
Konto usunięteSevilla zatoczyła dzisiaj koło.
Dwa lata temu zaczynali w Polsce a dzisiaj kończą w Polsce.
Dwa sezony dwa trofea LE.
-
-
Konto usunięteKiedys Dudek zatrzymal Milan a teraz Krychowiak strzela bramke w finale. Piekne historyczne momenty.
-
- SmoothCriminal 27 maja 2015, 22:58 · DyskusjaPolecają
27
Jak widzę ich cieszących się z pucharu to wręcz nie mogę sobie wyobrazić, że my tak możemy się cieszyć z pucharu Europy. Po prostu musimy to wygrać. 6 czerwca będzie pięknym dniem, Barça będzie na szczycie, VeB!
-
- Bzyku17 27 maja 2015, 22:58
0
-
- AlcazarFCB 27 maja 2015, 22:58 · DyskusjaPolecają
3
W poprzednim sezonie LE i LM wygrały drużyny hiszpańskie, mam nadzieję, że w tym sezonie nie będzie inaczej.
-
- mistrzu1704 27 maja 2015, 22:57 · Dyskusja
0
Ten Vidal to może być dobry ruch transferowy.
-
-
Konto usunięteTeraz Sevilla musi utrzymać skład i poprawić obronę i mogą śmiało walczyć w LM.
-
-
Konto usunięteMecz godzien finału. Wyborne widowisko! Wygrała druzyna lepsza bardziej klasowa.
Sevilla lubi to trofeum. Najpierw obronili puchar Uefa a teraz Lige Europejska. Sevilla jest wielka. Brawo Krychowiak
Co za muzyka teraz az sie Euro przypomnialo To Step from Hel :D ( przed hymnem)
-
- Mlodypro101 27 maja 2015, 22:56 · DyskusjaPolecają
2
marzy mi się już 6 czerwiec po meczu wygranym Barcelony :D
-
-
Konto usunięteCzyhryński :v
-
-
Konto usunięte6 czerwca my będziemy się tak cieszyć
-
- kataloniduma 27 maja 2015, 22:55 · Dyskusja
0
Brawa dla Sevilli, a szczególnie dla Grzesia- świetny mecz. Kolejny polak wykazuje się w światowych rozgrywkach.

Sortowanie