Trening 27.05.2015
27 maja 2015, 17:57
- Przejdź do artykułuLuis Suárez trenował z resztą grupy
Wiadomością dzisiejszego treningu jest z pewnością fakt, że Luis Suárez ćwiczył wspólnie ze swoimi kolegami i nie wykonywał żadnych ćwiczeń specjalnych. Mimo tego Urugwajczyk w dalszym ciągu nie otrzymał zielonego światła na grę od klubowych lekarzy.
Czytaj więcej-
- kakusus 28 maja 2015, 09:31 · DyskusjaPolecają
4
Gra w "dziada" i stanie w środku to w Barcie chyba za karę:-).
A tak na poważnie to mam nadzieję, że Nasze MSN w pełnym składzie wybiegnie w dwie najbliższe soboty.
Tylko dwa mecze dzielą Nas od spełnienia marzeń i kolejnego trypletu.
Atmosfera dobra niech nic jej nie popsuje i powinno być dobrze.
Z tym co pokazaliśmy na przestrzeni tego sezonu to rywale powinni się bać Barcy.
Pokonaliśmy wszystkim mistrzów zagranicznych i wszystkie drużyny z własnego podwórka.
Były chwile gorsze jednak nie chcemy o tym pamiętać.
100% motywacji, zielone światło dla Luisa, błysk Leo i będziemy mieć potrójną koronę w w 2015 roku.
Tego sobie i państwu życzę.
Pozdrawiam
VeB
-
-
Konto usunięteW oczekiwaniu na Poranny przegląd Prasy =]
-
- Grzesiek0505 28 maja 2015, 08:40 · DyskusjaPolecają
6
Niektórzy wola dać Stegena w dzinsach na okładkę niż Seville
-
- Piotr,1985 28 maja 2015, 08:05 · DyskusjaPolecają
1
http://m.magiafutbolu.pl/obj,7071,main,0,mistrzowie-hiszpanii-zdominowali-ustawienie
Barca wraca w piłce i w statystykach na szczyty i to mnie cieszy. Mam taką nadzieję, że potwierdzą to w sobotę 6 czerwca w finale z Juventusem. Co do wczorajszego meczu to potwierdziło się, że La Liga bezsprzecznie rządzi, a Krychowiak pokazał, że jest jednym z najlepszych PD w stawce. Ciekawe co pokaże w lepszym klubie, ale ja bym chciał zobaczyć tą Sevillę w tym samym składzie jak wczoraj. Mam taką nadzieję, że nie rozpadnie się ta drużyna w letnim okienku transferowym. Moim zdaniem mogliby nieźle namieszać w LM. Mają świetna drużynę zarządzanym przez znakomitego trenera
Vista el Barca!!!
-
- fanbarcelonafan 28 maja 2015, 00:51 · DyskusjaPolecają
2
Off-topic. Ktoś na koniec sierpnia też się wybiera na Mallorce ?? :)
-
- JanekSport 28 maja 2015, 00:47 · DyskusjaPolecają
3
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1448715678501977/
................................
-
- jedrek7000 28 maja 2015, 00:40 · DyskusjaPolecają
12
Oglądałem finał z kolegą(fan Chelsea). Wszyscy się kur** jarają Hiszpanią i żadnej angielskiej drużyny w półfinale.. Wielki Mou powiedział że jakby Barcę i Real wrzucić do ligi angielskiej to walczyły by o utrzymanie bo liga jest taka silna. Jak Muł trenował Real to mógł sobie pozwolić na to że ze słabszym rywalem wymieniał cały skład w Anglii by przegrał ze 3:0 ze słabiakami.
Chyba dlatego praktycznie nic nie wygrał z Realem, nie mogę się doczekać jak obejrzę z nim dwa sobotnie finały jego ból dupy i %%% do rana :D
-
-
Konto usunięteRomelu Lukaku i Alan królami strzelców Ligi Europy. Obaj trafiali do siatki 8 razy.
Szkoda że Bacca miał "tylko" 7 trafień.
Polacy łącznie strzelili 11 goli.
wygląda to tak:
- Arkadiusz Milik 3 gole
- Łukasz Teodorczyk - 3
- Grzegorz Krychowiak - 2
- Kamil Glik - 1
- Michał Kucharczyk - 1
- Marek Saganowski - 1
-
- barcafan07 28 maja 2015, 00:14 · DyskusjaPolecają
2
Chciałbym mieć Konoplyanke do nas na ławke, ale niestety śledząc jego kariere że dla niego gra w takim dnipro jest lepsza niż ława w Barcy. A skilla to paru naszych rezerwowych napewno by mu pozazdrościli.
-
- bartek55559 28 maja 2015, 00:09 · Dyskusja
0
W przypadku odejścia Daniego Alvesa , ten Vidal faktycznie byłby godny uwagi , ciąg na bramkę ma , dośrodkowanie też , w odbiorze również ok . Dziś bardzo dobry mecz.
-
-
Konto usunięteSevilla wygrała dzisiaj 5 europejskie trofeum.
Do tej pory piłkarze Sevilli wygrywali:
- 2x Puchar UEFA
- 2x Ligę Europy
- 1 x Superpuchar Europy
Wszystkie te trofea zdobyli w dekadę.
Patrząc na to że w tym klubie się nie przelewa a także że co sezon odchodzi ważny pilkarz/piłkarze to jest to świetny wynik.
-
-
Konto usuniętePamiętam gdy z Sevilli odchodził Negredo do City. W zamian przyszedł Gramero i Bacca. Prowadziłem tu polemikę z paroma użytkownikami ze po takich osłabieniach Sevilla sie nie pozbiera, ze z La Liga odchodzą gwiazdy itd. Wiedziałem wtedy , ze życie nie lubi próżni i wypłyną nowi gracze. Bacca przychodził do Sevilli jak król strzelców ligi Belgijskiej z Club Bruge . Strzelił tam wtedy chyba z 32 bramki. Nawet w takiej lidze to jest osiągniecie. Gosc w Sevilli rozwinął sie jeszcze bardziej i nawet już nikt o Negredo tam nawet nie myśli. Chodzi mi o to , ze Sevilla podobnie jak Atletico ma wybitny talent do kreowania graczy.
Podobno kto ma Kolumbijczyka w finale ten wygrywa trofeum ciekawe heh.
Btw Przez ten finał LE znowu gwałcę ten kawałek. Euro 2012 wiecznie żywe!
-
-
Konto usunięteNajlepsze dzisiaj było jak Laskowski mówił że w meczu o Superpuchar Europy Krychowiak mówi do Ronaldo:
- cześć jestem Grzesiek, a ty?
Tekst dnia albo i tygodnia.
Liczę że pan Laskowski skomentuje finały CdR i LM.

Sortowanie