Trofeum LaLigi przekazane do muzeum

Krystian Cichocki

3 czerwca 2023, 11:00

Mundo Deportivo, Twitter

Brak komentarzy

Fot. Getty Images

Wczoraj w godzinach popołudniowych Xavi wraz z Sergio Busquetsem przekazali trofeum za wygranie mistrzostwa Hiszpanii i będzie ono jedną z atrakcji nowego muzeum Barça Immersive Tour, które zostanie wkrótce zainaugurowane.

Xavi i Busquets zdeponowali wczoraj trofeum w towarzystwie prezydenta klubu Joana Laporty oraz wiceprezesa ds. sportu Rafaela Yuste. Trofeum LaLigi jest teraz eksponowane obok Superpucharu Hiszpanii zdobytego w styczniu w Arabii Saudyjskiej, a także wszystkich pozostałych tytułów w historii klubu. Ponadto Sergio Busquets chciał zostawić podpisaną koszulkę z obecnego sezonu i swoje buty jako pamiątkę z 15 sezonów spędzonych w pierwszej drużynie.

Trofea i prezenty od Sergio Busquetsa będą prezentowane od 7 czerwca w nowym Barça Immersive Tour, które będzie współistnieć przez kilka lat wraz z pracami przyszłego Spotify Camp Nou, w oczekiwaniu na nową lokalizację przyszłego muzeum. Jest to wystawa pełna emocjonalnych treści, kończąca się dużą immersyjną przestrzenią audiowizualną, w której zostaną uchwycone wszystkie wrażenia, których doświadczymy na nowym stadionie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze