Ancelotti: Kaka lepszy od Ronaldinho

Kuba

16 maja 2007, 21:19

Brak komentarzy
Szkoleniowiec Milanu, Carlo Ancelotti jest niemalże pewien, że zawodnik jego drużyny, Kaka już w najbliższym czasie zostanie nagrodzony ‘Złotą Piłką'. W opinii Włocha pomocnik Rossoneri jest lepszym piłkarzem niż Ronaldinho.

Trener mediolańskiego klubu nie ma zamiaru niecierpliwić się z powodu braku indywidualnych nagród dla Kaki. "Nie ma się co spieszyć, przyjdzie jego czas. Jest to gracz klasy światowej.", mówił w wywiadzie dla "Corriere dello Sport".

W kolejnym etapie wywiadu Włoch powiedział, iż w jego przekonaniu Kaka znacznie bardziej pomaga drużynie aniżeli wielka gwiazda Barçy. "Owszem, może się wydawać, że to Ronaldinho jest lepszy - jest bardziej efektowny. Niemniej jednak gra bez piłki mojego piłkarza i wiele innych aspektów przemawia na jego korzyść", podkreślił.

Na koniec Carlo Ancelotti wypowiedział się na temat swoich marzeń. Chciałby on mieć w swoim składzie wielką czwórkę piłkarzy, którzy tworzyliby siłę rażenia Milanu. Mowa o Ronaldo, Kace, Ronaldinho i Andriju Shevchenko. "Ten sezon pokazał stabilną formę Milanu. Chciałbym mieć w swoim składzie czwórkę tak wielkich piłkarzy, choć byłby szczęśliwy mając choćby dwóch z nich", zakończył.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze