Prezentacja Henry'ego: 30.000 widzów
Imponująca. Spektakularna. Fantastyczna. Takich przymiotników zapewne użyć trzeba, jeśli chce się obiektywnie ocenić to co działo dzisiaj ok. godziny 19 na Camp Nou. Thierry Henry po raz pierwszy wyszedł na murawę Camp Nou w bordowo-granatowym trykocie Dumy Katalonii. Na koszulce, którą na sobie miał Francuz widniał numer - ‘14' oraz nazwisko wielkiego gwiazdora - ‘Henry'.
Thierry wychodził na trawę olbrzymiego Camp Nou przy hymnie wicemistrza Hiszpanii oraz w obecności 30 tysięcy widzów na trybunach. Od początku kibice Barçy głośno skandowali nazwisko nowego nabytku Barçy oraz nagradzali go gromkimi brawami. Po krótko trwającej żonglerce, francuski snajper wypowiedział jedno zdanie w stronę zgromadzonych na krzesełkach, jednego z największych stadionów na świecie, kibiców: "Jestem szczęśliwy, że mogę grać dla Azulgrany".
Warto wspomnieć, iż gdy prezentowany był Ronaldinho na trybunach zasiadło dwadzieścia pięć tysięcy fanów.
Zdjęcia z prezentacji: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
[źródło: Sport]
Thierry wychodził na trawę olbrzymiego Camp Nou przy hymnie wicemistrza Hiszpanii oraz w obecności 30 tysięcy widzów na trybunach. Od początku kibice Barçy głośno skandowali nazwisko nowego nabytku Barçy oraz nagradzali go gromkimi brawami. Po krótko trwającej żonglerce, francuski snajper wypowiedział jedno zdanie w stronę zgromadzonych na krzesełkach, jednego z największych stadionów na świecie, kibiców: "Jestem szczęśliwy, że mogę grać dla Azulgrany".
Warto wspomnieć, iż gdy prezentowany był Ronaldinho na trybunach zasiadło dwadzieścia pięć tysięcy fanów.
Zdjęcia z prezentacji: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)