Koniec marzeń o Benzemie

Barcman

17 czerwca 2008, 11:10

Brak komentarzy
Barcelona może się już pożegnać ze sprowadzeniem Karima Benzemy. Francuski napastnik chce kontynuować karierę w Olympique Lyon, z kolei władze klubu znad Rodanu nie mają zamiaru pozbywać się swojego najlepszego gracza, chyba że któryś z potencjalnych nabywców zaoferuje za niego kwotę większą niż 50 milionów euro.

Prezydent Olympique, Jean Michel Aulas powiedział w ubiegłym tygodniu, że "za 40 lub 50 milionów euro może wysłać Barcelonie ucho Benzemy." Te słowa wyjaśniły wszystko. Sprowadzenie utalentowanego napastnika należy odłożyć na kolejne lata.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze