Koniec marzeń o Benzemie
Barcelona może się już pożegnać ze sprowadzeniem Karima Benzemy. Francuski napastnik chce kontynuować karierę w Olympique Lyon, z kolei władze klubu znad Rodanu nie mają zamiaru pozbywać się swojego najlepszego gracza, chyba że któryś z potencjalnych nabywców zaoferuje za niego kwotę większą niż 50 milionów euro.
Prezydent Olympique, Jean Michel Aulas powiedział w ubiegłym tygodniu, że "za 40 lub 50 milionów euro może wysłać Barcelonie ucho Benzemy." Te słowa wyjaśniły wszystko. Sprowadzenie utalentowanego napastnika należy odłożyć na kolejne lata.
[źródło: Sport]
Prezydent Olympique, Jean Michel Aulas powiedział w ubiegłym tygodniu, że "za 40 lub 50 milionów euro może wysłać Barcelonie ucho Benzemy." Te słowa wyjaśniły wszystko. Sprowadzenie utalentowanego napastnika należy odłożyć na kolejne lata.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)