Powołanych... 21 zawodników
Poza Víctorem Sánchezem, który dostał czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu w barwach Barcelony Atlètic i kontuzjowanymi Milito i Hlebem, wszyscy zawodnicy Barcelony dostali powołanie na dzisiejszy ligowy mecz z Atlético Madryt, który odbędzie się na Camp Nou o godzinie 22:00.
Biorąc po uwagę fakt, iż w kadrze meczowej może znajdować się 18 piłkarzy, wyjściowa jedenastka plus siedmiu zawodników na ławce rezerwowych, Guardiola będzie musiał zrezygnować tuż przed rozpoczęciem spotkania z 3 powołanych przez siebie piłkarzy.
Lista powołanych:
Valdés, Alves, Márquez, Piqué, Puyol, Touré, Keita, Xavi, Henry, Eto'o, Iniesta, Pinto, Cáceres, Sergio Busquets, Gudjohnsen, Bojan, Messi, Abidal, Pedro, Sylvinho i Jorquera.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Biorąc po uwagę fakt, iż w kadrze meczowej może znajdować się 18 piłkarzy, wyjściowa jedenastka plus siedmiu zawodników na ławce rezerwowych, Guardiola będzie musiał zrezygnować tuż przed rozpoczęciem spotkania z 3 powołanych przez siebie piłkarzy.
Lista powołanych:
Valdés, Alves, Márquez, Piqué, Puyol, Touré, Keita, Xavi, Henry, Eto'o, Iniesta, Pinto, Cáceres, Sergio Busquets, Gudjohnsen, Bojan, Messi, Abidal, Pedro, Sylvinho i Jorquera.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (14)