Powołanych... 21 zawodników

Magnus

4 października 2008, 20:41

14 komentarzy
Poza Víctorem Sánchezem, który dostał czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu w barwach Barcelony Atlètic i kontuzjowanymi Milito i Hlebem, wszyscy zawodnicy Barcelony dostali powołanie na dzisiejszy ligowy mecz z Atlético Madryt, który odbędzie się na Camp Nou o godzinie 22:00.

Biorąc po uwagę fakt, iż w kadrze meczowej może znajdować się 18 piłkarzy, wyjściowa jedenastka plus siedmiu zawodników na ławce rezerwowych, Guardiola będzie musiał zrezygnować tuż przed rozpoczęciem spotkania z 3 powołanych przez siebie piłkarzy.

Lista powołanych:

Valdés, Alves, Márquez, Piqué, Puyol, Touré, Keita, Xavi, Henry, Eto'o, Iniesta, Pinto, Cáceres, Sergio Busquets, Gudjohnsen, Bojan, Messi, Abidal, Pedro, Sylvinho i Jorquera.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (14)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze