Najlepsze, najgorsze: Barça - Bazylea

robertinho

5 listopada 2008, 11:36

12 komentarzy
Najlepsze: Pomimo dość przeciętnego wyniku i poziomu na jakim stało spotkanie z Bazyleą (1-1), pozytywnym faktem jest awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Na dwa spotkania przed końcem rundy grupowej, Barça może być już pewna swojego dalszego udziału w tych rozgrywkach i pozostaje jedynie walczyć o pierwsze miejsce w ostatecznym rozrachunku.

Najgorsze: Niestety awans do kolejnej rundy został okupiony kontuzją jednego z motorów napędowych Barçy - Andresa Iniesty. Hiszpan najpewniej zostanie wyłączony z gry na sześć tygodni i zespół z pewnością to odczuje.

[źródło: Sport.es]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze