Piqué: Villa to równy gość

Rozwad

26 czerwca 2009, 11:58

17 komentarzy
Po wypowiedzi Xaviego, Gerard Piqué to kolejny z zawodników Barcelony, który publicznie przyznał, że chce, aby David Villa dołączył do katalońskiego zespołu.

Obrońca Barcelony, Gerard Piqué uważa, że FC Barcelona powinna sprowadzić do klubu Davida Villę. "To jest wielki piłkarz, a w dodatku swoim stylem gry doskonale pasuje do filozofii futbolu Barçy", powiedział.

Wychowanek Dumy Katalonii podzielił się informacjami na temat tego jaki jest obecny zawodnik Valencii na płaszczyźnie osobistej. "To równy gość. Jest bardzo miłą, sympatyczną osobą. W szatni jest bardzo wesoły i uśmiechnięty. Jednak, co najważniejsze jest wspaniałym napastnikiem i gwarancją wielu bramek w sezonie", powiedział.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (17)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze