Henry chce zagrać przeciwko Barcelonie
Thierry Henry chciałby zagrać w lipcu przeciwko Barcelonie. Władze Major League Soccer (MLS) ogłosiły, że mecz All-Star Game w tym roku odbędzie się 27 lipca na Red Bull Arena w Nowym Jorku. Jednym z kandydatów do wzięcia udziału w tym spotkaniu jest FC Barcelona.
Były zawodnik Barçy, francuski napastnik Thierry Henry, obecnie gwiazda New York Red Bulls, powiedział, że ma nadzieje, że przeciwnikiem gwiazd MLS w lipcu będzie FC Barcelona lub Arsenal Londyn.
"Jeśli przeciwnikiem będzie Arsenal lub Barcelona, będzie to dla mnie szczególny mecz, ponieważ wezmę w nim udział", powiedział. "Nie tylko dlatego, że grałem w Arsenalu i Barcelonie, ale również dlatego, że obie drużyny grają obecnie najlepszy futbol na świecie", dodał.
Barcelona zapowiedział już swoją wycieczkę do Ameryki. 30 lipca zagra z Manchesterem United w Landover (Maryland), 3 sierpnia z Milanem w Miami oraz 6 sierpnia z Club America na Cowboys Stadium w Arlington (Texas). Czy przedłuży tournee, by wziąć udział w Meczu Gwiazd ligi MLS?
[źródło: Sport]
Były zawodnik Barçy, francuski napastnik Thierry Henry, obecnie gwiazda New York Red Bulls, powiedział, że ma nadzieje, że przeciwnikiem gwiazd MLS w lipcu będzie FC Barcelona lub Arsenal Londyn.
"Jeśli przeciwnikiem będzie Arsenal lub Barcelona, będzie to dla mnie szczególny mecz, ponieważ wezmę w nim udział", powiedział. "Nie tylko dlatego, że grałem w Arsenalu i Barcelonie, ale również dlatego, że obie drużyny grają obecnie najlepszy futbol na świecie", dodał.
Barcelona zapowiedział już swoją wycieczkę do Ameryki. 30 lipca zagra z Manchesterem United w Landover (Maryland), 3 sierpnia z Milanem w Miami oraz 6 sierpnia z Club America na Cowboys Stadium w Arlington (Texas). Czy przedłuży tournee, by wziąć udział w Meczu Gwiazd ligi MLS?
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)