Henry chce zagrać przeciwko Barcelonie

Rozwad

2 lutego 2011, 19:37

Brak komentarzy
Thierry Henry chciałby zagrać w lipcu przeciwko Barcelonie. Władze Major League Soccer (MLS) ogłosiły, że mecz All-Star Game w tym roku odbędzie się 27 lipca na Red Bull Arena w Nowym Jorku. Jednym z kandydatów do wzięcia udziału w tym spotkaniu jest FC Barcelona.

Były zawodnik Barçy, francuski napastnik Thierry Henry, obecnie gwiazda New York Red Bulls, powiedział, że ma nadzieje, że przeciwnikiem gwiazd MLS w lipcu będzie FC Barcelona lub Arsenal Londyn.

"Jeśli przeciwnikiem będzie Arsenal lub Barcelona, będzie to dla mnie szczególny mecz, ponieważ wezmę w nim udział", powiedział. "Nie tylko dlatego, że grałem w Arsenalu i Barcelonie, ale również dlatego, że obie drużyny grają obecnie najlepszy futbol na świecie", dodał.

Barcelona zapowiedział już swoją wycieczkę do Ameryki. 30 lipca zagra z Manchesterem United w Landover (Maryland), 3 sierpnia z Milanem w Miami oraz 6 sierpnia z Club America na Cowboys Stadium w Arlington (Texas). Czy przedłuży tournee, by wziąć udział w Meczu Gwiazd ligi MLS?

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze