Cesc, fichado; prezentacja w poniedziałek

IceMan

12 sierpnia 2011, 14:30

626 komentarzy
Najdłuższa saga w historii katalońskiego klubu dobiegła końca. Cesc Fábregas spełnia swoje najskrytsze marzenie i wraca do rodzimego klubu, FC Barcelony. Co prawda informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez oba kluby jednak jest to tylko formalność. Arséne Wenger przegrał walkę o swojego kapitana.

Hiszpan zarezerwował już popołudniowy lot do Barcelony i jeszcze dziś pojawi się w stolicy Katalonii. 24-letni pomocnik spakował już swoje rzeczy i czeka tylko na oficjalną zgodę Arsenalu.

Fábregas na El Prat pojawi się jeszcze dzisiejszego wieczora, oficjalna prezentacja piłkarza odbędzie się natomiast w dniu jutrzejszym. Bardzo możliwe, iż Cesc wraz ze swoim nowym zespołem poleci do Madrytu na pierwszy finałowy mecz o Superpuchar Hiszpanii. W samym spotkaniu jednak na pewno nie wystąpi.

Fábregas z Barceloną podpisze pięcioletni kontrakt. Jego transfer wyniesie 34 miliony euro (pięć 'dołożył' sam piłkarz) oraz sześć milionów zmiennych, które zostaną wypłacone w przypadku zdobycia przez Barçę dwóch tytułów Mistrza Hiszpanii i zdobycia Ligi Mistrzów na przestrzeni pięciu sezonów.

Witaj Fábregasie!

Aktualizacja: Ostatecznie Fábregas pojawi się w Barcelonie w niedzielę, a na poniedziałek zaplanowana została oficjalna prezentacja.

[źródło: Sport/RAC 1]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (626)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze