Messi na kolacji z Deco

Adek

14 czerwca 2012, 00:34

Sport

12 komentarzy

Piłkarz FC Barcelony korzysta obecnie z kilku dni wolnego. Wtorkowy wieczór spędził z byłym zawodnikiem Barcelony - Deco oraz Bruno Marionim - Argentyńczykiem, byłym piłkarzem Tenerife.

Leo Messi jest obecnie na wakacjach w Ameryce, gdzie będzie odpoczywać przez kilka najbliższych dni. Następnie czekają go trzy spotkania towarzyskie, w Cancún, Miami oraz w mieście Bogotá.

Wtorkowy wieczór Argentyńczyk spędził w towarzystwie byłego piłkarza Dumy Katalonii - Deco, który obecnie występuje w brazylijskim Fluminense oraz Bruno Marioniego, który w przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak Villareal, czy CD Tenerife.

Kolejne obowiązki Messiego to mecz w Cancún 16 czerwca oraz 7 dni później w Miami.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze