Piłkarz FC Barcelony korzysta obecnie z kilku dni wolnego. Wtorkowy wieczór spędził z byłym zawodnikiem Barcelony - Deco oraz Bruno Marionim - Argentyńczykiem, byłym piłkarzem Tenerife.
Leo Messi jest obecnie na wakacjach w Ameryce, gdzie będzie odpoczywać przez kilka najbliższych dni. Następnie czekają go trzy spotkania towarzyskie, w Cancún, Miami oraz w mieście Bogotá.
Wtorkowy wieczór Argentyńczyk spędził w towarzystwie byłego piłkarza Dumy Katalonii - Deco, który obecnie występuje w brazylijskim Fluminense oraz Bruno Marioniego, który w przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak Villareal, czy CD Tenerife.
Kolejne obowiązki Messiego to mecz w Cancún 16 czerwca oraz 7 dni później w Miami.
Komentarze (12)