Muniesa i Cuenca, razem na La Mola

Wiktor

22 listopada 2012, 21:27

Sport

28 komentarzy

Cuenca i Muniesa wspólnie pracują w ramach rehabilitacji i właśnie odbyli specjalną sesję na wzgórzu La Mola, która miała wzmocnić ich mięśnie i stanowiła kolejny krok do powrotu na boisko.

Na La Mola, które stało się popularnym miejscem rehabilitacji dla graczy FC Barcelony, wspięło się kolejnych dwóch piłkarzy katalońskiego klubu - Isaac Cuenca i Marc Muniesa - którzy nie mogli przegapić okazji do zrobienia zdjęcia.

Cuenca miał operowaną łękotkę w prawym kolanie, ale regularnie wchodzi na La Mola. Wcześniej robił to z fizjoterapeutą Emilim Ricartem oraz Andrésem Iniestą.

Tymczasem Marc Muniesa przechodzi rehabilitację po zerwaniu więzadła krzyżowego w prawym kolanie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (28)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze