Cuenca i Muniesa wspólnie pracują w ramach rehabilitacji i właśnie odbyli specjalną sesję na wzgórzu La Mola, która miała wzmocnić ich mięśnie i stanowiła kolejny krok do powrotu na boisko.
Na La Mola, które stało się popularnym miejscem rehabilitacji dla graczy FC Barcelony, wspięło się kolejnych dwóch piłkarzy katalońskiego klubu - Isaac Cuenca i Marc Muniesa - którzy nie mogli przegapić okazji do zrobienia zdjęcia.
Cuenca miał operowaną łękotkę w prawym kolanie, ale regularnie wchodzi na La Mola. Wcześniej robił to z fizjoterapeutą Emilim Ricartem oraz Andrésem Iniestą.
Tymczasem Marc Muniesa przechodzi rehabilitację po zerwaniu więzadła krzyżowego w prawym kolanie.
Muniesa i Cuenca, razem na La Mola
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (28)