Otwarty trening 4 stycznia

Kuba

24 grudnia 2012, 10:45

FCBarcelona.cat

27 komentarzy

W pierwszy piątek po Nowym Roku, dokładnie 4 stycznia piłkarze będą trenować na Miniestadi. Tradycyjnie w sesji tej udział będą mogli wziąć kibice. Obiekt zostanie otwarty o godzinie 9:30, a trening rozpocznie się równo o 11. Bilety kibice będą mogli nabyć od 29 grudnia. Po treningu piłkarze udadzą się do różnych szpitali, aby tam odwiedzić chore dzieci.

Wszyscy, który będą chcieli nabyć bilety na coroczny otwarty trening organizowany na boisku drugiej drużyny – Miniestadi, będą mogli to uczynić w dniach 29 grudnia – 3 stycznia w kasach biletowych przy Camp Nou. Wstęp dla socios jest wolny, natomiast wszyscy pozostali na „wejściówkę” będą musieli zapłacić pięć euro.

Po zakończeniu zajęć piłkarze z pełnymi rękoma prezentów udadzą się do różnych szpitali w mieście. Odwiedzą tam chore dzieci, którym podarują przyniesione zabawki.

Tak przebiegały zajęcia w roku ubiegłym

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze