Kiko Femenía trafi do Castilli?

Makaj

28 sierpnia 2013, 13:45

Mundo Deportivo

42 komentarze

Przedwczoraj 22-letni piłkarz rozwiązał umowę z Barceloną B. Możliwe, że jego nowym klubem będzie madrycki Real, a konkretnie rezerwy Królewskich.

Femenía trafił do stolicy Katalonii w 2011 roku, krótko po zdobyciu mistrzostwa Europy U-21. W ciągu dwóch sezonów spędzonych na Miniestadi zagrał w 62 meczach i zdobył 6 bramek.

Eusebio Sacristán poinformował gracza przed początkiem obecnego sezonu, że jego styl gry nie do końca odpowiada wizji szkoleniowca. Z tego względu, za porozumieniem stron, klub i piłkarz rozwiązali łącząca ich umowę.

Castilla potrzebuje nowych graczy i Femenía jest dobrym kandydatem, by wzmocnić rezerwy Realu. Niektóre media pisały nawet, że piłkarz ma się dziś zjawić w stolicy Hiszpanii celem przejścia testów medycznych.

Dziewięć miesięcy przerwy Sergio Juste

Zawodnik Barcelony B, Sergio Juste, przeszedł wczoraj operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Dr Ramon Cugat powiedział po zabiegu, że gracz ponownie wybiegnie na murawę za około dziewięć miesięcy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (42)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze