Przedwczoraj 22-letni piłkarz rozwiązał umowę z Barceloną B. Możliwe, że jego nowym klubem będzie madrycki Real, a konkretnie rezerwy Królewskich.
Femenía trafił do stolicy Katalonii w 2011 roku, krótko po zdobyciu mistrzostwa Europy U-21. W ciągu dwóch sezonów spędzonych na Miniestadi zagrał w 62 meczach i zdobył 6 bramek.
Eusebio Sacristán poinformował gracza przed początkiem obecnego sezonu, że jego styl gry nie do końca odpowiada wizji szkoleniowca. Z tego względu, za porozumieniem stron, klub i piłkarz rozwiązali łącząca ich umowę.
Castilla potrzebuje nowych graczy i Femenía jest dobrym kandydatem, by wzmocnić rezerwy Realu. Niektóre media pisały nawet, że piłkarz ma się dziś zjawić w stolicy Hiszpanii celem przejścia testów medycznych.
Dziewięć miesięcy przerwy Sergio Juste
Zawodnik Barcelony B, Sergio Juste, przeszedł wczoraj operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Dr Ramon Cugat powiedział po zabiegu, że gracz ponownie wybiegnie na murawę za około dziewięć miesięcy.
Komentarze (42)