Jak poinformowały hiszpańskie media, Neymar nie zagra w meczu z Getafe z powodu problemów zdrowotnych.
Dzisiejsze spotkanie 1/8 finału Pucharu Króla z Getafe miało być dla Neymara pierwszą okazją do wyjścia w podstawowym składzie w 2014 roku. Tak się jednak nie stanie, gdyż brazylijski skrzydłowy nabawił się wirusowego zakażenia układu pokarmowego, potocznie nazywanego grypą jelitową.
W jego miejsce do kadry meczowej wskoczył Xavi Hernández. Udział Neymara w spotkaniu z Getafe jest na pewno wykluczony, ale na pojedynek z Atlético Brazylijczyk powinien być już w pełni sił.
Komentarze (80)