Neymar nie zagra z Getafe

Robert Wojtczak

8 stycznia 2014, 12:12

80 komentarzy

Jak poinformowały hiszpańskie media, Neymar nie zagra w meczu z Getafe z powodu problemów zdrowotnych.

Dzisiejsze spotkanie 1/8 finału Pucharu Króla z Getafe miało być dla Neymara pierwszą okazją do wyjścia w podstawowym składzie w 2014 roku. Tak się jednak nie stanie, gdyż brazylijski skrzydłowy nabawił się wirusowego zakażenia układu pokarmowego, potocznie nazywanego grypą jelitową.

W jego miejsce do kadry meczowej wskoczył Xavi Hernández. Udział Neymara w spotkaniu z Getafe jest na pewno wykluczony, ale na pojedynek z Atlético Brazylijczyk powinien być już w pełni sił.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (80)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze