Szkot Andy Murray, trzeci tenisista światowego rankingu, był wczoraj obecny na meczu Barcelony z Valencią, a po zakończeniu tego pojedynku spotkał się z prezydentem Josepem Marią Bartomeu.
Murray często trenuje w Barcelonie i nie ukrywa swojej sympatii do Dumy Katalonii. Po meczu z Valencią Szkot powiedział: – Uwielbiam oglądać Barçę w akcji. Bardzo lubię to, jak gra. Często oglądam piłkę nożną, kiedy podróżuję, i jestem bardzo zadowolony z bycia tutaj.
Andy Murray wyraził także słowa podziwu dla Leo Messiego. – Bardzo lubię Messiego. Ma niewiarygodny talent i zawsze cudownie jest go oglądać – podkreślił Murray. Szkot, który w poprzedni weekend wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Kim Sears, chwalił również Xaviego i Iniestę.
Komentarze (79)