Andy Murray: Uwielbiam oglądać Barçę

Łukasz Lewtak

19 kwietnia 2015, 19:00

FCBarcelona.cat

79 komentarzy

Szkot Andy Murray, trzeci tenisista światowego rankingu, był wczoraj obecny na meczu Barcelony z Valencią, a po zakończeniu tego pojedynku spotkał się z prezydentem Josepem Marią Bartomeu.

Murray często trenuje w Barcelonie i nie ukrywa swojej sympatii do Dumy Katalonii. Po meczu z Valencią Szkot powiedział: – Uwielbiam oglądać Barçę w akcji. Bardzo lubię to, jak gra. Często oglądam piłkę nożną, kiedy podróżuję, i jestem bardzo zadowolony z bycia tutaj.

Andy Murray wyraził także słowa podziwu dla Leo Messiego. – Bardzo lubię Messiego. Ma niewiarygodny talent i zawsze cudownie jest go oglądać – podkreślił Murray. Szkot, który w poprzedni weekend wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Kim Sears, chwalił również Xaviego i Iniestę.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (79)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze