Busquets: Szkoda mi Claudio Bravo

Łukasz Lewtak

20 października 2016, 00:53

Marca

6 komentarzy

Sergio Busquets bardzo pozytywnie ocenił postawę Barcelony w wygranym 4:0 meczu z Manchesterem City, pochwalił Leo Messiego oraz postanowił wesprzeć Claudio Bravo.

Leo Messi: „To najlepszy piłkarz świata. Rozstrzyga mecze i to luksus, że mamy go w zespole”.

Claudio Bravo: „Nigdy nie życzy się popełnienia błędu koledze. Dał z siebie bardzo dużo i szkoda mi go, ale taka jest piłka i każdy pilnuje swojego interesu”.

Własna postawa: „Mam się dobrze, ciężko mi było wejść w mecz, bo źle się czułem, miałem gorączkę, ale chciałem grać, mimo że nie byłem w stu procentach zdrowy. Jednak decyzje trenera zawsze są dobre”.

Mecz na Mestalla: „Jest już niedługo, ale taki jest terminarz. Postaramy się odzyskać siły i przygotować do tego meczu”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (6)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze