10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@natanvip Już to słyszałem nie raz. Nie sprawdzało się to nigdy i to wśród o wiele większych drużyn.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Oj pamięć krótka. Marc kiedyś był Topem. Już nim nie jest więc powinniśmy się rozstać przy tym pamiętając o jego zasługach.
8
Myślę, że należy pożegnać naszego kapitana. Zaliczył straszny zjazd, ale mimo wszystko szacunek za wszystko co dla nas zrobił. Ten kto był na Camp Nou w ostatnich latach wie, że Mats jako jedyny wychodził do kibiców. Zwłaszcza po tych dotkliwych porażkach w LM.
1
@Gibbon_FCB Piłka nie emocjonuje Cię już tak jak kiedyś. Coś innego skupia bardziej Twoją uwagę. Przynajmniej ja tak mam.
0
@bartoszek Eric Garcia wrócił i robi robotę.
1
@kejdzi Skoro nie było karnego za rękę Tchou to ciężko stwierdzić.
0
Dobrze, że tu wszyscy Yamala na ławkę sadzają, a on 2 asysty robi.
2
@olejtm Co Ty gadasz typie.
2
@Eric_Abidal_22 Może dlatego forma w ostatnich spotkaniach trochę spadła.
1
@Borry Jak się ogląda mecze na Flash score to może i tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Munio Jakie Monaco. O jakim sporcie mowa.
1
@matirix20 Bo Araujo do czerwa z PSG to był okrzykiwany drugim Puyolem, a teraz robią z niego cieniasa. Zabawne.
0
@Pawlak1992 Na kanapie, a tak poważnie Canal + Ekstra 1.
0
@regatta52 Dlatego nie jesteś trenerem Barcy ani żadnego znaczącego klubu i nigdy nie będziesz. Lewy jeden z najlepszych napastników all time I w tym sezonie, ale wszystko bee. Jak wam dogodzić.
0
@RymsonPL Mówisz? Skąd się biorą takie płaczki?
4
@Arden Póki co Guler wygląda całkiem obiecująco jak gra. Enrick gorzej, ale liczby go bronią. Jak na to co grają jest naprawdę git. Nie wiem po co te uszczypliwości na siłę.
1
@Masp Otóż nie.
3
Z całym szacunkiem do Wojtka, ale Mareczek posiada większe nazwisko w piłkarskim świecie.
1
@esem91 Każdemu się może zdarzyć :)
8
@esem91 Fajny gest, ale WBA to nie skrót drużyny Brighton.
1
@Faro UEFA i FiFA.
Ps. Fakt jest to nie smaczne.
0
@Sebastian7 Dajmy Haalandowi zagrać jeszcze ten mecz. Niewykluczone, że Norweg ustrzeli 3. Minut też chyba mniej gra Haaland.
1
@Sebastian7 Haaland.
3
@Dankho94isback Czyli Messi nie został legendą Barcelony? Ciekawe.
2
@FCB_dimiC Za niedługo do szkoły to musi odreagować wylewając pomyje na Robercika.
0
@Konstanty23 zebiara? Straszny jest poziom dzisiejszej edukacji.
2
Mamy to!!! Utrzymać!!!
0
@partymaker Niestety tak.
0
@jedrek7000 Za dobrze by było. Musimy swoje wycierpieć. Oby tylko było warto i Leo podniósł ten puchar.