10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@vangoor What? Chyba nie zrozumiałeś.
3
@NowyUzytkownik Spokojnie. Brazylia w obecnej formie do zrobienia, a z Argentyną graliby jak równy z równym.
8
@ZwyklyKibicBarcy04 Co ma kibicowanie Barcelonie do dzisiejszego meczu :D
0
@Bernard777 Widać, że nie oglądasz piłki nożnej. Stary Griezzman przeżywa teraz drugą młodość i jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.
0
Co tu się dzieje w tej 4 kwarcie Oo.
0
@Encore To i tak duży sukces, że we dwójkę wpeowadzili mierne Mavs do finałów.
0
@BartqRKO Było do przewidzenia. 2 świetnych koszykarzy vs cała drużyna gwiazd. Wystarczy, że jeden zagra gorzej jak dziś Luka, a ostatnie dwa razy Kyrie i nie ma szans na zwycięstwo z takim zespołem jak Boston. Nawet jeśli jeden I drugi zagraliby świetnie to nie wiadomo czy by wystarczyło.
1
@fart Trzeba Luce oddać, że jest kocurem.
3
@Rupert_Haubica Powodów jest kilka. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii klubu i pewnie tego sportu. Neymar jest kontuzjowany od niemal samego początku przyjazdu do Al Hilal. A w Miami jak coś grają jeszcze 3 inne nasze legendy.
0
@MESSIah16 Iniesta, Zidane, Xavi, Modric, Lampard.
3
@Sulimo puchatek krew I miód. Chyba nigdy czegoś podobnie dziwnego nie widziałem.
10
@Zoker w premier-league najpierw liczy się bilans bramkowy, później strzelone bramki, a nie bezpośrednie pojedynki.
0
@Maker0 Jakie 17?
12
W sumie z każdym z tej stawki możemy przegrać.
0
@Nazio_87 Zagraj. Dla samych widoków warto. Ja już w połowie gry :P
0
@Criss18Barca Nie gram SB. Aż tak mi się nie nudzi. Może jakiś turniej la ramblowy by się przydał.
1
@Firestone Źle na tym wyszedł? Może w tym tkwi tajemnica jego sukcesu.
1
@zaky274 Dla mnie PS5. Świetny kontroler i niesamowite exclusivy.
2
@MesQueUnClub96 Tutaj i Pep by nie pomógł
3
@Don-Corleone Dla Argentyny i Leo warto zarywać nocki.
0
@mekston To prawda. Jak udałoby się wygrać w tym roku MLS to byłoby to coś kosmicznego.
1
@pioz123 Niewidoczny.
0
@bartekvisca Dla mnie genialny.
1
@fantom102 Jak wejdziesz w link to masz całą tabelę.
0
@HERORICH2 Z tym, że Figo był kapitanem Barcy i najlepszym piłkarzem świata w tamtym momencie.
0
@Witekk10 Akurat kolega ma rację.
1
@Bartula Nie każdy kibicuje reprezentacji Polski.
9
Mamy to. Teraz czekać na Finał!
0
@mekston To prawda. Człowiek już od rzeczy piszę o 3 nad ranem :)
0
No i pięknie. Finał!