2

@vangoor What? Chyba nie zrozumiałeś.

3

@NowyUzytkownik Spokojnie. Brazylia w obecnej formie do zrobienia, a z Argentyną graliby jak równy z równym.

8

@ZwyklyKibicBarcy04 Co ma kibicowanie Barcelonie do dzisiejszego meczu :D

0

@Bernard777 Widać, że nie oglądasz piłki nożnej. Stary Griezzman przeżywa teraz drugą młodość i jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.

0

Co tu się dzieje w tej 4 kwarcie Oo.

0

@Encore To i tak duży sukces, że we dwójkę wpeowadzili mierne Mavs do finałów.

0

@BartqRKO Było do przewidzenia. 2 świetnych koszykarzy vs cała drużyna gwiazd. Wystarczy, że jeden zagra gorzej jak dziś Luka, a ostatnie dwa razy Kyrie i nie ma szans na zwycięstwo z takim zespołem jak Boston. Nawet jeśli jeden I drugi zagraliby świetnie to nie wiadomo czy by wystarczyło.

1

@fart Trzeba Luce oddać, że jest kocurem.

3

@Rupert_Haubica Powodów jest kilka. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii klubu i pewnie tego sportu. Neymar jest kontuzjowany od niemal samego początku przyjazdu do Al Hilal. A w Miami jak coś grają jeszcze 3 inne nasze legendy.

0

@MESSIah16 Iniesta, Zidane, Xavi, Modric, Lampard.

3

@Sulimo puchatek krew I miód. Chyba nigdy czegoś podobnie dziwnego nie widziałem.

10

@Zoker w premier-league najpierw liczy się bilans bramkowy, później strzelone bramki, a nie bezpośrednie pojedynki.

0

@Maker0 Jakie 17?

12

W sumie z każdym z tej stawki możemy przegrać.

0

@Nazio_87 Zagraj. Dla samych widoków warto. Ja już w połowie gry :P

0

@Criss18Barca Nie gram SB. Aż tak mi się nie nudzi. Może jakiś turniej la ramblowy by się przydał.

1

@Firestone Źle na tym wyszedł? Może w tym tkwi tajemnica jego sukcesu.

1

@zaky274 Dla mnie PS5. Świetny kontroler i niesamowite exclusivy.

2

@MesQueUnClub96 Tutaj i Pep by nie pomógł

3

@Don-Corleone Dla Argentyny i Leo warto zarywać nocki.

0

@mekston To prawda. Jak udałoby się wygrać w tym roku MLS to byłoby to coś kosmicznego.

1

@pioz123 Niewidoczny.

0

@bartekvisca Dla mnie genialny.

1

@fantom102 Jak wejdziesz w link to masz całą tabelę.

0

@HERORICH2 Z tym, że Figo był kapitanem Barcy i najlepszym piłkarzem świata w tamtym momencie.

0

@Witekk10 Akurat kolega ma rację.

1

@Bartula Nie każdy kibicuje reprezentacji Polski.

9

Mamy to. Teraz czekać na Finał!

0

@mekston To prawda. Człowiek już od rzeczy piszę o 3 nad ranem :)

0

No i pięknie. Finał!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?