2

Co za gol. Masakra. Ale cisną

2

@PatrychoO Mi się właśnie wydaje, że to MŚ plus ta wyprawa do USA, jak go przyjęto sprawiło, że gra na takim luzie z uśmiechem.

1

Almada to jest kocur. Może obejrzę dla niego kilka razy Atlantę w tym sezonie.

2

Busi jakie ciasteczka.

1

@PatrychoO @Faro @macio_944 No jest MEGA chill.

3

Haha ale ich jedzie. GOAT

7

Wiecie co panowie. Przyjemnie się to oglada mimo takiego poziomu:D

0

Ale by asysta siadła.

2

Messi 1:0!!!! Łatwo

0

W końcu zaczęli!

0

@Faro Też nie oglądałem. Kupiłem ten abonament tylko żeby móc Leo i Busiego obejrzeć. Pozostaje mieć nadzieję:) Show to już swoją drogą. Strasznie to wszystko chaotyczne tutaj. Jakieś dziennikarki na boisku łażą, a pilkarze się tam ustawiają już do zdjęcia.

1

@Faro Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że to tylko na tym całym League Cupie, a na MLS będą trzymać godziny.

2

Messi i Busi od 1 minuty. Szykuje się dobry mecz.

1

@Paweltwa Season passa na apple tv musisz kupić. 170 za pół roku jak masz apple tv. 200 jak nie masz.

0

@PatrychoO Niby tak

0

@PatrychoO Zapomniałem. Jednak ta cena za miesiąc to odlot.

0

@Jarema2000 Season passa musisz mieć tylko kupionego. Ja płaciłem 170zl za pół sezonu jak już miałem suba na apple tv. Tak to chyba 200zl.

2

@Barca2022 To już Ty musisz wiedzieć czy chcesz.

6

@Messibestplayerintheworld Ja go widzę jaki 2 po Mareczku.

9

@TheNekro94 Każdy jego kontakt z piłką był magiczny. Jakie piły wczoraj dawał to coś pięknego. W sumie to dziś.

1

Pieknie się to oglądało. Szkoda tylko, że nie gra dalej w Barcy przy takiej formie.

7

Goat. Nic więcej do dodania.

2

Ta obrona to jakieś nieporozumienie. Za każdym razem jak widzę Azul przy akcji to pachnie golem.

4

@PatrychoO Czytałem dziś, że w Brazylii 13 bramek i 9 asyst w 30 meczach. Przy Leo ten wynik może być jeszcze lepszy.

6

Ale Messi ciasteczka posyła. Niech ten Suarez się pakuje do tego Miami bo brak napastnika jest widoczny.

0

@krol211 Real Madryt.

4

@Wiking88 Nie wiem. Musiałbym siedzieć w szatni Barcelony to bym Ci powiedział.

1

@qbuteq Widzę wędka zarzucona.

1

@Rust_Cohle Piękny transfer. Zawodnik na lata, a z Oriolem wstrzymał bym się z oceną:P

0

@wasacz Z Francji. Popraw bo razi w oczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?