10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co za gol. Masakra. Ale cisną
2
@PatrychoO Mi się właśnie wydaje, że to MŚ plus ta wyprawa do USA, jak go przyjęto sprawiło, że gra na takim luzie z uśmiechem.
1
Almada to jest kocur. Może obejrzę dla niego kilka razy Atlantę w tym sezonie.
2
Busi jakie ciasteczka.
1
@PatrychoO @Faro @macio_944 No jest MEGA chill.
3
Haha ale ich jedzie. GOAT
7
Wiecie co panowie. Przyjemnie się to oglada mimo takiego poziomu:D
0
Ale by asysta siadła.
2
Messi 1:0!!!! Łatwo
0
W końcu zaczęli!
0
@Faro Też nie oglądałem. Kupiłem ten abonament tylko żeby móc Leo i Busiego obejrzeć. Pozostaje mieć nadzieję:) Show to już swoją drogą. Strasznie to wszystko chaotyczne tutaj. Jakieś dziennikarki na boisku łażą, a pilkarze się tam ustawiają już do zdjęcia.
1
@Faro Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że to tylko na tym całym League Cupie, a na MLS będą trzymać godziny.
2
Messi i Busi od 1 minuty. Szykuje się dobry mecz.
1
@Paweltwa Season passa na apple tv musisz kupić. 170 za pół roku jak masz apple tv. 200 jak nie masz.
0
@PatrychoO Niby tak
0
@PatrychoO Zapomniałem. Jednak ta cena za miesiąc to odlot.
0
@Jarema2000 Season passa musisz mieć tylko kupionego. Ja płaciłem 170zl za pół sezonu jak już miałem suba na apple tv. Tak to chyba 200zl.
2
@Barca2022 To już Ty musisz wiedzieć czy chcesz.
6
@Messibestplayerintheworld Ja go widzę jaki 2 po Mareczku.
9
@TheNekro94 Każdy jego kontakt z piłką był magiczny. Jakie piły wczoraj dawał to coś pięknego. W sumie to dziś.
1
Pieknie się to oglądało. Szkoda tylko, że nie gra dalej w Barcy przy takiej formie.
7
Goat. Nic więcej do dodania.
2
Ta obrona to jakieś nieporozumienie. Za każdym razem jak widzę Azul przy akcji to pachnie golem.
4
@PatrychoO Czytałem dziś, że w Brazylii 13 bramek i 9 asyst w 30 meczach. Przy Leo ten wynik może być jeszcze lepszy.
6
Ale Messi ciasteczka posyła. Niech ten Suarez się pakuje do tego Miami bo brak napastnika jest widoczny.
0
@krol211 Real Madryt.
4
@Wiking88 Nie wiem. Musiałbym siedzieć w szatni Barcelony to bym Ci powiedział.
1
@qbuteq Widzę wędka zarzucona.
1
@Rust_Cohle Piękny transfer. Zawodnik na lata, a z Oriolem wstrzymał bym się z oceną:P
0
@wasacz Z Francji. Popraw bo razi w oczy