4

Karne. Dobry meczyk się zrobił.

2

Hamulcowi Gomez, Taylor i Martinez zeszli i od razu inna gra.

5

Messi!!! Wracamy

3

Co tu się dzieje w tych meczach.

0

@Vane Niestety. Co zrobić.

2

@Barca1992 Gomez był gorszy mimo wszystko.

0

Martinez tez widzę co kontakt musi pokazać firmowego nura. Dobrze, że go zdejmuje.

2

Ahahhahahahahaha Dobra to już za wiele.

1

Dobra jeszcze nie wszystko stracone.

0

No to po meczu.

1

Dlaczego Gomez jest ba boisku jeszcze!?

3

Zamiast podać do Martineza na wolne pole... Już nie mogę patrzeć na tego Gomeza.

1

Szkoda strzepic.

1

Szkoda. Akurat jak zaczęli cisnąć

0

Ten Gomez to do zmiany.

4

Hahaha. Już zaczął strzelanie. GOAT

1

Ale okropna tą obrona.

5

Gotowi na kolejne show GOATA?

9

No i pięknie. Kolejna wygrana.

0

@FCB_dimiC Wzajemnie :)

1

@Rust_Cohle Vini > Cr7 > Neymar >Nazario > Maradona > Messi

3

Koniec. Dobranoc wszystkim.

0

Haha nie mogę. Co tu się dzieje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jeszcze nowy ulubieniec Taylor schodzi...

3

No i można iść spać:D

0

Niby Busi był taki zły w obronie, a po jego zejściu jest bardziej nie pewnie.

0

@Jackazz Oj tak.

0

Beckham uśmiechnięty. Nie przypuszczał, że będzie aż tak łatwo.

0

Messi-Taylor. Co za duo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?