10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Karne. Dobry meczyk się zrobił.
2
Hamulcowi Gomez, Taylor i Martinez zeszli i od razu inna gra.
5
Messi!!! Wracamy
3
Co tu się dzieje w tych meczach.
0
@Vane Niestety. Co zrobić.
2
@Barca1992 Gomez był gorszy mimo wszystko.
0
Martinez tez widzę co kontakt musi pokazać firmowego nura. Dobrze, że go zdejmuje.
2
Ahahhahahahahaha Dobra to już za wiele.
1
Dobra jeszcze nie wszystko stracone.
0
No to po meczu.
1
Dlaczego Gomez jest ba boisku jeszcze!?
3
Zamiast podać do Martineza na wolne pole... Już nie mogę patrzeć na tego Gomeza.
1
Szkoda strzepic.
1
Szkoda. Akurat jak zaczęli cisnąć
0
Ten Gomez to do zmiany.
4
Hahaha. Już zaczął strzelanie. GOAT
1
Ale okropna tą obrona.
5
Gotowi na kolejne show GOATA?
9
No i pięknie. Kolejna wygrana.
0
@FCB_dimiC Wzajemnie :)
1
@Rust_Cohle Vini > Cr7 > Neymar >Nazario > Maradona > Messi
3
Koniec. Dobranoc wszystkim.
0
Haha nie mogę. Co tu się dzieje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jeszcze nowy ulubieniec Taylor schodzi...
3
No i można iść spać:D
0
Niby Busi był taki zły w obronie, a po jego zejściu jest bardziej nie pewnie.
0
@Jackazz Oj tak.
0
Beckham uśmiechnięty. Nie przypuszczał, że będzie aż tak łatwo.
0
Messi-Taylor. Co za duo :D