10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wasacz Z Francji. Popraw bo razi w oczy
0
@Odcinkowy Jaki transfer. Przecież nawet blisko nie jesteśmy.
3
@MesQueUnClub96 Dobrze, że Alcaraz nie jest Ukraińcem bo byście mieli pożywkę.
0
@Trojanek23 Niestety. Zamiast od siebie to od innych. Typowe.
0
@MesQueUnClub96 zamiast sensownych argumentów to atak, ale to już standard. Najlepsza odpowiedź na ten komentarz.
16
Dziewczyna 22 lata ćwierćfinał Wimbledonu, nr 1 w rankingu, a i tak mieszana z błotem.
1
@The Game 10 Grubego Ronaldo? Do Cra się nie zbliży. Messi i to inna planeta.
2
@KlonaZepan To nie oglądaj. Chyba nigdy z kobietą do czynienia nie miałeś pisząc takie rzeczy.
4
@KlonaZepan Co w tym śmiesznego.
2
@VamosRakieta Jeszcze można by pomyśleć, że ten mecz oddała.
4
@RoberDzik Co zrobić. Zawsze trzeba się doczepić. Chłopaki mają tenisistkę nr1 na świecie reprezentującą polskie barwy i jeszcze takie absurdalne zarzuty w jej kierunku. Wszędzie wmieszają politykę, nawet w sport.
0
@Kondziubarca To bierz jak taki tani.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Brawo Hubert. Piękny mecz. Można być dumnym.
2
@MesQueUnClub96 Nie warto. Samo to, że Novak wygrywał tu 7 razy, a Rafa 2 mówi wszystko.
2
@Barca_Big_Moment Novak w wieku Rafy wygrywał Wimbledon. Nie wiem po co ten trolling.
0
@bartas97 Ale dowcip.
0
@Krzywy95 Może chodzi o to, że Rogue ma 18 lat, a Lewy za chwile 35 i będzie potrzebna zmiana po sezonie.
0
@Sulimo Też bym wiedział. Męczące jest jak wchodzę czasem na Ramble i tam 7/10 postów o polityce.
0
@Redakcja może jakaś nowa la rambla tylko o polityce :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Deviler Zazwyczaj Shell. Okazjonalnie Orlen.
9
Ważne, że bez Lahoza!
3
@marcin62 i jakiej nie potrzebujemy.
2
@Matheu12 Ja zrezygnowałem i jestem zadowolony z życia zawodowego :)
1
Latwo. Pieknie się ogląda taki mecz.
5
@Emhyr Mimo wszystko Sancho bawi bardziej :)
1
Jeden z największych jakich widziałem. Żegnaj kapitanie!
1
Niech ten Dembele już wraca bo 0 zagrożenia robimy.
6
@Kuba_1 Co jeszcze? Ma zarabiać mniej niż te łebki z wyjściowej 11?