1

@Lionel_Messi10 wiadomo :)

5

@Lionel_Messi10 wchodzę w pierwsze zdjęcie i widzę niezły Leo Messi

1

Śmiesznie się czyta te komentarze. Griezzman przechodził do nas jako jeden z największych piłkarzy na świecie, a la rambla piszczała na wieść o jego przyjściu. Szkoda, że tak bardzo obniżył loty.

12

@Emhyr :D A mówią, że nie ma głupich pytań.

76

@Emhyr ? O czym Ty w ogóle piszesz :D

1

@Gappeq Akcja Dobra:D Ja już nie mogę się doczekać 4 odcinka.

0

@Destroyer_of_Worlds heh dobre. Widzę, że koledze maść potrzebna. Jakiś antyfan Messiego, że tak boli czy co? W każdym bądź razie współczuję:)

8

Wspaniała jest ta reprezentacja. Pamiętam jak tutaj mówili jaka jest przepaść między Europą, a Ameryką:) Jak właśnie widzimy jest :D

2

@cules100pro Szczerze? Nawet jakby odszedł za kasą to i tak bym mu nie miał za złe za to co zrobił dla tych barw( byle nie do Realu). Po drugie wydaje mi się, że to Laporta nie Leo zawalił przy odejściu, a sam zawodnik był bezsilny.

4

@AdamaTraore Jak nie ograles nordyckiego god of wara na konsoli to ograj na PC. Star wars fallen order też świetna gra.

0

Komentarz usunięty

1

@Gaz Oczywiście Messi jest niesłusznie wyśmiewany, ale z Dembele przesadzasz. Na podstawie tego komentarza mogę śmiało stwierdzić, że dawno nie widziałeś jego meczu w naszych barwach.

1

@Bykunn Oczywiście, że by wpłynęło. Tam wciąż mogła zaważyć różnica bramek.

1

@Bogan Dlatego ja nie robię od jakiś 5 lat zakupów w Biedronce :)

3

@Kvothe07 Z mistrzem Francji?

3

@MesQueUnClub96 No to Casemiro- Pepe finał.

0

@Spoko_Hala_Fan 2:0 dla City.

1

@musli1989 Zgłaszam się.

1

@Sau_Ron Lochy, a bohater Malekith.

0

@koksik2700 Oczywiście masz rację. Kolega jednak pytał się o film więc mu odpowiedziałem.

3

@PatrychoO Mi się nawet podobał pomijając, że niektóre postacie zbędne. Dodam tylko, że nowy Grindewald wypadł nawet lepiej niż Depp.

0

@masq Teraz jest już w miarę stabilnie, ale jeszcze nie tak dawno trzeba było się obawiać top 4.

2

@trolownik Do tego "uwarzany" :D Kolega @RMadritpl najpewniej jest jeszcze na etapie podstawówki.

1

@Mihcim Niemożliwe.

0

Szkoda, że Benfica nie trafiła na Atleti. Tak moglibyśmy mieć półfinał Benfica- Villarreal, a co za tym idzie jedna z tych drużyn była by w finale.

0

@damiano996 Myślę, że kolega specjalnie tak napisał.

0

@Chaoss @Batys Oczywiste macie rację. Może wypalenie zawodowe w tym przypadku.

0

@Batys Zmiana pokoleniowa. Ci panowie odwalili już swoją robotę i czas na świeżą krew.

0

@masq Śmiesznie się to czyta. Oczywiście, że Ronaldo ma najwięcej bramek w LM, ale tak jak napisał kolega wyżej jak popatrzymy na ilość meczy już nie jest tak kolorowo. Po drugie nie wiem po co mi piszesz o Ronaldo jak nic o nim nie pisałem. Tak jak bym Ci teraz zaczął o rolicitwie pisać. Podkreślę, że żadnych rekordów Twojego idola z Madery nie umniejszam bo doceniam go jako zawodnika i to co zrobił dla piłki. Bawi mnie tylko to dziecinne i natarczywe umniejszanie przez Ciebie legendzie naszego klubu i piłki nożnej.

0

@masq Chłopcze :) Myślę, że na tym zakończymy dyskusję. Widziałem już wiele kuriozalnych komentarzy w Twoim wykonaniu żeby dać się wciągnąć w dziecinną dyskusję z kimś takim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?