10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Messi vs Higuain :D
1
@DaPidejpi top 3 Prime u piłkarzy to możliwe, ale było kilku lepszych piłkarzy od Ronaldinho jako całokształcie.
82
@MesQueUnClub_87 Nie ma co z nim rozmawiać. Wystarczy spojrzeć na jego avatar żeby wiedzieć z jakim osobnikiem mamy do czynienia. Jeden z największych prowokatorów na stronie.
0
@kingJAMES Grubas :D Już wiem, że więcej niż 12 nie masz.
6
@kingJAMES Ile Ty masz lat kolego? 12? Kibicujesz od zeszłego sezonu bo akurat Bayern w modzie to im jajca liżesz? Jak tak to żałuj, że nie było Ci dane oglądać prime Suareza bo zapewniam Cię, że zjadał obecnego Roberta i Karima.
5
Dobrze, że Messi odszedł i odblokował nasze gwiazdy. W końcu widzimy pełnie ich możliwości.
0
Ja tylko zostawię to ładna animacje.
Po co umniejszać na siłę naszej legendzie? Tak samo po co umniejszanie CR7? Cieszmy się, że mogliśmy oglądać ich dwóch, a nie jakieś dziecinne kłótnie.
0
Wszyscy płakali jak pojawiały się artykuły z Messim, a tu się okazuje, że te same osoby piszą 10 komentarzy dziennie mających na celu umniejszyć jego osiągnięcia :D
5
@Esio Vinicius i tak bezkonkurencyjny.
6
@Momals11 Nie zapominaj, że odpowiadasz ekspertowi z każdej dziedziny, człowiekowi najlepiej znającemu się na wszystkim. Typ nie oglądał pewnie żadnego meczu Neymara od odejścia z Barcy, ale się wypowie.
0
@amanter Sądzę, że ostatnio mało grał, często był kontuzjowany i jego grę będziemy mogli ocenić za jakieś 2 miesiące. Dziś jednak wyglądał fatalnie.
0
@trolownik Dobra dopiero teraz nick zauważyłem.
0
@trolownik Nie no tak łatwo wygrali ligę i przegrali w finale LM... Slabiaki
1
@Momals11 Typowe tutaj.
0
@parpe Nie no rozegrał jedna połowę. Zobaczymy co powiesz jak na koniec wygrają LM :D
11
Nie możliwe. Eksperci z la rambli mówią co innego, a Ci jak wiadomo są tier 1 jeśli chodzi o informacje. Nawet lepiej wiedzą co ktoś myśli niż ta osoba.
3
@Janiama Dokładnie tak. Niesamowity profesjonalista. Też nigdy nie byłem jego fanem, ale trzeba mu oddać, że jest jednym z lepszych w historii.
1
@kamilop Nie ma się co dziwić. Wczoraj ładnie tam kolega wypunktował Messiego w gorących przecież, że to słaby pilkarz jest i Ronaldo lepszy bo w mojej subiektywnej opinii ma lepszy mental. Potężny argument tłumaczący to co napisałeś.
9
@mekston Otóż to. Mogę szanować opinie, że dla kogoś Ronaldo może być lepszy, ale pisanie takich absurdów. Na siłę umniejszanie Messiemu. Właśnie brak argumentów sprawia, że są tu takie komentarze serwowane.
8
@masq Dobry bait. Chłopek :D Nie ma to jak umniejszać mentalowi zawodnika, który od 15 lat jest najlepszym zawodnikiem na globie. Zawsze daje z siebie 2000% na meczach reprezentacji. Tyle lat wszyscy mu umniejszali brak trofeum z reprezentacją mimo, że ten zaprowadził ją do kliku finałów zostając tym samym zawodnikiem turnieju. Teraz zamiast tego argumentu wszyscy się mentalu doczepili. Wielki Cristiano w tym czasie rozstrzelanie San Marino, Malty czy Gibraltaru co zgrupowanie. Głupie czerwone kartki i bandyckie zachowania zawodnika z Madery to pewnie pokaz jego wielkiej psychy. Naprawdę żal czytać takie wysrywy i na siłę umniejszanie komuś kto tyle lat ciągnął Barcelonę i kadrę narodową.
1
@PatrychoO Ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. W końcu jakiś powiew świeżości.
0
Grubas pizze zamawia jednocześnie niszcząc nasz klub
0
@Bykunn Neymar to już dawno nie gra jak LS.
0
@LuisSalvano Oczywiście tak będę musiał zrobić. Proszę Cię tylko nie rób hałasu dalej zebym Cię w gorących nie musiał oglądać. A jak śmieszą Cię takie beznadziejne tekściki to gratuluję poczucia humoru :)
0
@LuisSalvano Nie mam potrzeby tego czytać. Nigdy też nie miałem potrzeby pisać na Twój temat. I tak będziesz zajmował dalej gorące więc ignorowanie mało da. Sam zwrot gagatku pokazuje mi tylko z jaką osobą mam do czynienia :)
0
@LuisSalvano Ale co mnie obchodzi czy masz wakacje czy nie. Jak mam urlop to nie siedzę całego dnia na rambli i nie wdaje się w jakieś bezsensowne dyskusje z tak jak zauważyłeś losowymi osobami z internetu. Naprawdę proponuję Ci ograniczyć korzystanie z tej stronki. Wyjdź gdzieś na dwór, przewietrz się. Dobrze Ci to zrobi. Oczywiście zrobisz jak będziesz chciał. Wiadomo też, że Twoje komentarze zawsze wywołują inne emocje. Jak wejdę sobie w wolnym czasie poczytać la ramble, a tam same Twoje komenatrze. W dodatku jest to użalanie się nad sobą to uwierz mi, że to męczy. Utrudnia to korzystanie ze stronki.
1
@LuisSalvano Skąd wiesz, że nie mamy notorycznie nic do robienia? Radzę się zająć sobą, a nie przeprowadzać śledztwo co kto robi w pracy. Dodam tylko, że mówi to osoba, która pisze tu średnio 18 komenatrzy dziennie. Może tutaj trzeba zacząć doszukiwać się problemów i zająć się swoim życiem. Nie pozdrawiam.
0
@Jacu327 U mnie też nie ma co robić i to do 18 :/
2
Jak waszym zdaniem będzie się prezentować pierwsza 3 La Ligi w tym sezonie. Moim zdaniem:
1. Barcelona
2. Real
3. Atleti
0
@marcin000019 Kupuje Leo z zeszłego sezonu, a Depay mnie jeszcze niczym do siebie nie przekonał.