1

@Majsteer La rambla się pomyliła? Niemożliwe. Przecież tutaj są sami eksperci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vhaeraun Mafia trylogia to po prostu wszystkie części. A na dole masz tylko 1.

0

@masq Polecam wejść jak najszybciej :)

0

@marcin000019 Tak posiadam. Wodę koniecznie do podstawki i ważne żeby cały czas była w niej woda. Jak doprowadzisz do wyschnięcia podłoża to zacznie Ci niszczeć. Pamiętaj, musi to być deszczowa albo destylowana woda, żebyś z kranu nie nalał. Jak byś miał jeszcze jakieś pytania to śmiało :)

3

@denks1984 Naprawdę, aż tak bardzo się nad tym zastanawiasz?

4

@Robertinho bez niego by nas tu nie było :)

2

@insp1re Oj ładna szklaneczka dziś na drodze. Porządnie się zaskoczyłem jak z garażu wyjechałem :D

0

@DaPi Jak wracam z pracy to często godzinka drzemki jest.

0

@NaFazieHitman Właśnie widzę :) A jakie jest Twoje zdanie. Dla mnie Suarez był jednak nieco lepszy.

0

Suarez prime czy Neymar prime? Jaka jest wasza opinia?

2

@barcanawieki Leroy. Posiadam trochę roślinek owadozernych i przeważnie tam biorę :)

2

@Barwindg Ja niestety do 15 dziś siedzę. Udanego weekendu!

5

Artykuł niby o Koemanie, ale nie do końca. Tak naprawdę jest do zbiór osobistych przemyśleń autora, które są zupełnie oderwane od rzeczywistości. Messi terroryzuje Griezzmana? Naprawdę? Czy to naprawdę jego wina, że mistrz świata i jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich lat nie umie się odnaleźć w zespole. A ten wyczarowany karny jak niżej ktoś napisał to już kpina. Dziwni mnie, że coś takiego ukazało się na stronie.

0

@tutka O to mi właśnie chodzi. Myślę, że nasi w LM myślami byli przy Tito, a nie finale.

3

Wielka szkoda. Czuję, że Barcelona pod jego wodzą mogła być większa od Barcy Pepa. Mimo, że nie znałem go osobiście to wydawał się niezwykłą osobą.

0

@SkN Odrabiają zadania na jutro do szkoły.

0

@MesQueUnClub_87 Spokojnie. Messi odejdzie to sobie przypomną co robił i co jeszcze pewnie zrobi.

0

@ricardo0705 Zgadzam się z Tobą. Messi nie jest w swojej optymalnej dyspozycji, ale zrzucanie na niego całej winy to jest przesada. Gościu i tak gra zdecydowanie lepiej we wielu meczach tego sezonu niż wiecznie wychwalny Fati.

0

@DaPi Dla mnie Iniesta. Razem z Puyolem moi ulubieni zawodnicy :)

0

@Murazor Cóż zrobić. Też widzę, że jest pod forma, ale trochę obiektywizmu radzę. Nie wszystko co złe to jego wina. To samo tyczy się Griezzmana.

2

Messi chodzi od kilku lat po boisku zamiast biegać, a wam to zaczyna przeszkadzać dopiero po tym jak chciał odejść. Gra dziś dobre spotkanie, ale dla niektórych i tak wszystko co złe to jego wina.

0

@adaskooow The Grand Tour, The boys i jest jeszcze trochę. Ale przyznaję, że bardzo lubię 1 tytuł. Pewnie stąd taka ocena :D

1

@adaskooow Amazon Prime.

17

Komentarz usunięty

2

@D44H Bo niektórzy potrafią tylko krytykować.

9

@Rewolucja123 Zgadzam się w 100% co do Fatiego. Ale myślę, że dużo osób kierowało się sympatią stąd taka ocena.

0

@Pustelnik Nie wiem, ale jest to dziwne jak Messi jest na boisku, a Ty zapominasz nie raz o jego istnieniu. Mam nadzieję, że wrócą mu chęci do gry.

0

@Khardan Obiecuję, że jak złapie szybko kolejną kontuzje to ta nadzieja przepadnie :D

2

Mam nadzieję, że Dembele jeszcze odpali. To dopiero pierwsza połowa po przerwie. Natomiast Griezzman powinien odejść w najbliższe lato. Na początku myślałem, że się sprawdzi, ale jednak nie pasuje. Btw Pedri i Dest bardzo ładnie dziś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?