10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Majsteer La rambla się pomyliła? Niemożliwe. Przecież tutaj są sami eksperci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vhaeraun Mafia trylogia to po prostu wszystkie części. A na dole masz tylko 1.
0
@masq Polecam wejść jak najszybciej :)
0
@marcin000019 Tak posiadam. Wodę koniecznie do podstawki i ważne żeby cały czas była w niej woda. Jak doprowadzisz do wyschnięcia podłoża to zacznie Ci niszczeć. Pamiętaj, musi to być deszczowa albo destylowana woda, żebyś z kranu nie nalał. Jak byś miał jeszcze jakieś pytania to śmiało :)
3
@denks1984 Naprawdę, aż tak bardzo się nad tym zastanawiasz?
4
@Robertinho bez niego by nas tu nie było :)
2
@insp1re Oj ładna szklaneczka dziś na drodze. Porządnie się zaskoczyłem jak z garażu wyjechałem :D
0
@DaPi Jak wracam z pracy to często godzinka drzemki jest.
0
@NaFazieHitman Właśnie widzę :) A jakie jest Twoje zdanie. Dla mnie Suarez był jednak nieco lepszy.
0
Suarez prime czy Neymar prime? Jaka jest wasza opinia?
2
@barcanawieki Leroy. Posiadam trochę roślinek owadozernych i przeważnie tam biorę :)
2
@Barwindg Ja niestety do 15 dziś siedzę. Udanego weekendu!
5
Artykuł niby o Koemanie, ale nie do końca. Tak naprawdę jest do zbiór osobistych przemyśleń autora, które są zupełnie oderwane od rzeczywistości. Messi terroryzuje Griezzmana? Naprawdę? Czy to naprawdę jego wina, że mistrz świata i jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich lat nie umie się odnaleźć w zespole. A ten wyczarowany karny jak niżej ktoś napisał to już kpina. Dziwni mnie, że coś takiego ukazało się na stronie.
0
@tutka O to mi właśnie chodzi. Myślę, że nasi w LM myślami byli przy Tito, a nie finale.
3
Wielka szkoda. Czuję, że Barcelona pod jego wodzą mogła być większa od Barcy Pepa. Mimo, że nie znałem go osobiście to wydawał się niezwykłą osobą.
0
@SkN Odrabiają zadania na jutro do szkoły.
0
@MesQueUnClub_87 Spokojnie. Messi odejdzie to sobie przypomną co robił i co jeszcze pewnie zrobi.
0
@ricardo0705 Zgadzam się z Tobą. Messi nie jest w swojej optymalnej dyspozycji, ale zrzucanie na niego całej winy to jest przesada. Gościu i tak gra zdecydowanie lepiej we wielu meczach tego sezonu niż wiecznie wychwalny Fati.
0
@DaPi Dla mnie Iniesta. Razem z Puyolem moi ulubieni zawodnicy :)
0
@Murazor Cóż zrobić. Też widzę, że jest pod forma, ale trochę obiektywizmu radzę. Nie wszystko co złe to jego wina. To samo tyczy się Griezzmana.
2
Messi chodzi od kilku lat po boisku zamiast biegać, a wam to zaczyna przeszkadzać dopiero po tym jak chciał odejść. Gra dziś dobre spotkanie, ale dla niektórych i tak wszystko co złe to jego wina.
0
@adaskooow The Grand Tour, The boys i jest jeszcze trochę. Ale przyznaję, że bardzo lubię 1 tytuł. Pewnie stąd taka ocena :D
1
@adaskooow Amazon Prime.
17
Komentarz usunięty
2
@D44H Bo niektórzy potrafią tylko krytykować.
9
@Rewolucja123 Zgadzam się w 100% co do Fatiego. Ale myślę, że dużo osób kierowało się sympatią stąd taka ocena.
0
@Pustelnik Nie wiem, ale jest to dziwne jak Messi jest na boisku, a Ty zapominasz nie raz o jego istnieniu. Mam nadzieję, że wrócą mu chęci do gry.
0
@Khardan Obiecuję, że jak złapie szybko kolejną kontuzje to ta nadzieja przepadnie :D
2
Mam nadzieję, że Dembele jeszcze odpali. To dopiero pierwsza połowa po przerwie. Natomiast Griezzman powinien odejść w najbliższe lato. Na początku myślałem, że się sprawdzi, ale jednak nie pasuje. Btw Pedri i Dest bardzo ładnie dziś.