2

@Comentateiro Myślę, że nikt nie będzie Cię tu równał bo szkoda czasu na rozmowę kimś takim.

0

@niepoprawniepoprawny Tak. Z tego co pamiętam to jak już go raz potwierdzisz to więcej razy nie trzeba.

0

@niepoprawniepoprawny Gratki :D Ja niestety w tym sezonie nie grałem bo ekipa do grania się rozpadła. Tak z ciekawości, który zawodnik najwięcej pkt zrobił w tym sezonie. KDB z City?

0

@niepoprawniepoprawny Nie ma sprawy:) Dodał bym tylko, że te transfery nie kasują się po jednej kolejce jak na free hit. Jeden WC masz do grudnia, a drugi do końca sezonu więc najlepiej wykorzystać jak Twój skład się po prostu nie sprawdza i wymaga całkowitej przebudowy. Ale jak zostawiłeś na ostatnią kolejkę to można poszaleć i odmienić jeszcze losy rywalizacji w swojej lidze. Powodzenia! :D

0

@niepoprawniepoprawny 1. Wild card daje Ci możliwość zrobienia nie limitowanej ilości transferów przed rozpoczęciem kolejki. Możesz sobie przy jego użyciu cały skład wymienić. 2. Z tego co się orientuję to maksymalnie godzinę, ale nie jestem tu pewien w 100%.

0

@Ratamahatta 5 minut drogi ode mnie :D

1

@escarabajo obejrzę :).

0

@pasquda "Coś jak z Milanem teraz jest". No nieźle poleciałeś teraz.

0

@Colon Alco Man

2

@Tatazolwinia Całe szczęście, że jeszcze Lengleta mamy. Umtiti w formie podobny umiejętnościami ale te nieszczęsne kontuzje sprawiają, że brak nam drugiego solidnego obrońcy na przyszłość. A tak jak mówisz Bartra dawał nadzieję z początku, ale szybko się rozczarowaliśmy.

14

Legenda, ikona Barcy. Jeden z moich ulubionych zawodników. Szkoda, że powoli zbliżamy się do końca jego wielkiej przygody z Barcą.

2

Zgadzam się w 100 %.

0

@Cochise Ronnie.

6

Te statystyki mówią wszystko kto z dwójki Suarez - Eto jest lepszym napadziorem :)

0

@fistaszjo Ty za te rzeczy co Ronie robił to byś do końca życia w pace siedział.

2

A to niespodzianka.

4

Magik, czarodziej, wirtuoz. Razem z Xavim stworzyli najlepszą parę pomocników jaką dane mi było oglądać. Ten drybling. To z jaką elegancją mijał kolejnych przeciwników. Nie strzelał wielu bramek, ale za to jakie i w jakich momentach. Jeden z moich ulubionych zawodników jeśli nie najulubieńszy. Myślę, że to obok Puyola jedyny zawodnik, który jest szanowany nawet przez kibiców RM. Vamos Iniesta. VeB

0

@JPierzchala Przecież to Big Sam jest.

1

Zgadzam się całkowicie co do pierwszych dwóch miejsc. Dzięki Roniemu i jego świetnym dryblingom zacząłem kibicować temu klubowi. Leo z koleji to już każdy wie. Najlepszy ofensywny zawodnik pod chyba każdym możliwym względem. Drybling, przyśpieszenie, wykończenie rozegranie.

1

@Chwytliwy Messi do Bayernu :P

4

Magiczny, czarujący, wiecznie uśmiechnięty. Taki właśnie był nasz Ronnie. To dzięki niemu wielu z nas (w czym ja) pokochało Barcelonę i piłkę nożną. Zawodnik uwielbiany przez wszystkich kibiców na świecie (nawet przez kibiców Realu). I pomimo, że uważam Messiego za najlepszego piłkarza jakiego dane mi było oglądać i pewnie już nigdy nie zobaczę to z całą pewnością ani On ani nikt inny nie powodował takiej radości i uśmiechu na mojej twarzy jak legendarny Brazylijczyk.

0

@Suzu Dembele trenuje drugi sezon bez przerwy, a na turniej pojechal Sergi :P

0

Dzięki Ernesto za wszystko. Myślę jednak, że to dobry moment żeby się pożegnać. Powodzenia na nowej drodze życia.

2

Dwa Cracki. Naprawdę się cieszę że mogę oglądać ich dwóch w koiszlce Blaugrany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@stone80 Dziwne, że to nie Ty ustalałeś skład na to spotkanie. Zresztą gdzie Griezmanowi do Fatiego haha

2

@Matix90 Haha co za debilny komentarz. Szczerze to Fati nic specjalnego ostatnio nie pokazuje. Zresztą pożyjemy zobaczymy czy Fati osiągnie chociaż połowę tego co ten bezproduktywny Griez.

1

@Walker U mnie również to samo także w środę możemy poszaleć :) Pozdrawiam

2

Ja nie mogę to już będzie 15 klasyk Luisa, ale ten czas zasuwa. Ja jestem strasznie zadowolony, że było i w sumie jest mi dane oglądać takiego cracka w naszej koszulce.

0

@antonioo Oby tylko nie było na odwrót. Chociaż myślę, że i tak byśmy odrobił tą stratę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?