10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@vegeta10 Dlatego na szczęście nie Ty odpowiadasz za transfery do klubu.
0
@MarioVeB! Nie będę ciągnął tej rozmowy jak uważasz, że Neto prezentuje co najmniej ten sam poziom.
0
@MarioVeB! Netto to taki sklep kolego.
0
I jak się okazało był to strzał w 10 :D
0
Niestety wymieniany drugiego bramkarza na gorsze i jeszcze nic na tym nie zarobimy. Brawa dla zarządu.
0
@feniks23 Prawie dwóch lat.
0
@10LionelMessi10Co ty mi wyjeżdżasz z jakimś Coutinho jak on to już w ogóle ma przegięcie z ceną, a jak Cię drażni mój komentarz to wyjdź bo i tak twierdze, że ich ceny są zbyt wygórowane i nie chodzi mi tu tylko o porównanie do naszych zawodników.
0
Śmieszny ten ranking. Zdecydowanie piłkarze występujący w PL mają zawyżone ceny i to wszyscy bez wyjątku.
0
Coś mi się wydaje, że to fake.
3
@forest Kokosy to on właśnie powinien iść robić w ostatnich latach swojej kariery, a nie teraz.
4
@strazak1991 Argentyna to dla mnie jest jeden z ostatnich zespołów, który może wygrać. Na pewno nie tak dowodzona.
0
@kryss20 Jaka bida? Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie.
0
Tu się powoli robi reprezentacja Argentyny. Messi w ataku reszta broni.
0
Nie żebym był wielkim fanem Griezmana, ale dla mnie znalezienie się tu Salaha, a nie znalezienie Francuza to pomyłka.
0
Wszystko pięknie fajnie. Umiejętności mu nie odbieram bo jest to TOP, a jak ktoś pisze, że jest średniakiem to nie mam pytań, ale on gra na pozycji Messiego, a wiemy, że 2 nie biegających zawodników to za dużo
4
Cieszyłem się jak dziecko kiedy Cou do nas przychodził. Teraz to już sam nie wiem czy lepiej go zostawić czy sprzedać. Myślę, że jeszcze jeden sezon z nim w składzie można zaryzykować, w sumie Ter Stegen też na początku nie zapowiadał się na TOP 3 , a może i TOP 1 bramkarza.
0
Szczerze to niech go sprzedadzą. Strasznie wolny i zatracił u nas "to coś"
0
Jak to się skończy tak jak z Romą to nie mam pytań.
1
10 vs 12. To co robi dziś Alba to jest kryminał.
2
Kosmita.
0
Nie no Messi wcale nie ściągał na siebie cały mecz 2-3 zawodników, tak jak np w ostatniej akcji co Dembele nie trafił.
10
Szkoda chlopaka.
13
Na siłę się doczepić. Tam piszę RACZEJ.
2
Na pewno nie zagrał rewelacyjnego spotkania, ale nie możemy jak Real gwizdać na swoich piłkarzy bo to osłabia morale poszczególnych zawodników.
0
Nie wiem co jest złego w czytaniu co piszą kibice naszych rywali. Ja przynajmniej nie zakładam tam kont i nie toczę gówno burzy z innymi.
59
Mały maestro. Śmiechłem xD
2
A na stronie Liverpoolu same komentarze, że byli lepsi. Haahah
3
3:0 lub 3:1. Takie mam przeczucie.
1
Ja już żyje tym meczem. Nie mogę się doczekać. VeB
3
Od momentu przyjęcia Cou to jest właśnie pierwszy raz kiedy postawił bym na niego kosztem Dembele.