10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też jestem zaskoczony, że tyle herbów dostał za taką wypowiedź. Tym bardziej, że nigdzie nie umniejszyłem La Lidze.
0
Ale ja nie podważam Ligi. Cenię ją bardzo, ale tak jak zauważył kolega niżej ja już praktycznie przed sezonem wiedziałem, że wygramy Ligę. Po prostu nie mamy konkurencji na podwórku. A co do tego co napisałeś o LM to się zgadzam, że zespół, który nie jest najlepszy w swoim kraju nie może być najlepszy w Europie
9
Manita to w środę by się przydała.
0
Raz na 5 lat jak ktoś zdobędzie to jakoś to przeżyję.
7
Barca sprawiła, że zwycięstwo La Ligi wrażenia specjalnego na mnie nie robi. Mnie interesuje szczególnie LM. Dwumecz z Liverpoolem to będzie piękne widowisko.
4
Fajnie mieć Luisa w swoich szeregach. Czasami potrafi być irytujący, ale kiedy trzeba to jest decydujący.
0
Tego to nie wiem niestety.
11
Liverpool bije się o mistrza. Plażę to mamy my.
0
Na sofascore był chyba 30 kwietnia podany z tego co się nie mylę.
0
Obecnie Liverpool po za zabójczym atakiem strasznie poprawił się w obronie.
2
Wyjaśniany ten Liverpool, bo jak czytam na ich stronie "farsa" itp to się coś we mnie gotuje.
0
Ja nawet przez chwilę nie wierzyłem, że Juventus będzie w finale.
0
Jak ja nie cierpię drużyn stawiających autobus.
3
Tacy sędziowie powinni być w la lidze.
0
Hahaha to nieźle :P
0
David, Bernardo co za różnica.
0
Ta obrona City to jakiś kryminał dzisiaj.
0
Racja, razem z Matsem top1.
2
Wiadomo, że Kurtuła jest najlepszy xD Nie no żartuje Mats nr1.
0
To dowalił.
2
Kurde ma coś w sobie z Messiego, nie dość że potrafi się kiwać to jeszcze ładne piłeczki posyła.
4
A po za tym nikt Ci nie karze sprawdzać, wystarczy przeczytać tytuł.
6
Powiem Ci tyle ciekawe jak byś się pluł jak by ktoś notorycznie przekręcał twoje nazwisko.
5
Kto to jest de Light?
0
Ale oczywiście,że tak. Wygraliśmy mecz oszczędzając siły. Ja jestem strasznie optymistycznie nastawiony przed rewanżem i pracę EV oceniam znakomicie.
8
Że też połowa ludzi na dole boi się Liverpoolu. Masakra co za kibice. A w czym ten Liverpool jest od nas lepszy.
1
Ale jaka gra. Dziś nasi piłkarze grali na trybie energooszczędnym.
0
Liczę na epicką końcówkę w naszym wykonaniu.
1
Busquets jest dziś fatalny. Erenesto zmianę w przerwie zrób proszę.
1
Tylu błędów to już dawno nie wiedziałem w naszym wykonaniu. Jak się wyeliminujemy to tylko sami.