0

Też jestem zaskoczony, że tyle herbów dostał za taką wypowiedź. Tym bardziej, że nigdzie nie umniejszyłem La Lidze.

0

Ale ja nie podważam Ligi. Cenię ją bardzo, ale tak jak zauważył kolega niżej ja już praktycznie przed sezonem wiedziałem, że wygramy Ligę. Po prostu nie mamy konkurencji na podwórku. A co do tego co napisałeś o LM to się zgadzam, że zespół, który nie jest najlepszy w swoim kraju nie może być najlepszy w Europie

9

Manita to w środę by się przydała.

0

Raz na 5 lat jak ktoś zdobędzie to jakoś to przeżyję.

7

Barca sprawiła, że zwycięstwo La Ligi wrażenia specjalnego na mnie nie robi. Mnie interesuje szczególnie LM. Dwumecz z Liverpoolem to będzie piękne widowisko.

4

Fajnie mieć Luisa w swoich szeregach. Czasami potrafi być irytujący, ale kiedy trzeba to jest decydujący.

0

Tego to nie wiem niestety.

11

Liverpool bije się o mistrza. Plażę to mamy my.

0

Na sofascore był chyba 30 kwietnia podany z tego co się nie mylę.

0

Obecnie Liverpool po za zabójczym atakiem strasznie poprawił się w obronie.

2

Wyjaśniany ten Liverpool, bo jak czytam na ich stronie "farsa" itp to się coś we mnie gotuje.

0

Ja nawet przez chwilę nie wierzyłem, że Juventus będzie w finale.

0

Jak ja nie cierpię drużyn stawiających autobus.

3

Tacy sędziowie powinni być w la lidze.

0

Hahaha to nieźle :P

0

David, Bernardo co za różnica.

0

Ta obrona City to jakiś kryminał dzisiaj.

0

Racja, razem z Matsem top1.

2

Wiadomo, że Kurtuła jest najlepszy xD Nie no żartuje Mats nr1.

0

To dowalił.

2

Kurde ma coś w sobie z Messiego, nie dość że potrafi się kiwać to jeszcze ładne piłeczki posyła.

4

A po za tym nikt Ci nie karze sprawdzać, wystarczy przeczytać tytuł.

6

Powiem Ci tyle ciekawe jak byś się pluł jak by ktoś notorycznie przekręcał twoje nazwisko.

5

Kto to jest de Light?

0

Ale oczywiście,że tak. Wygraliśmy mecz oszczędzając siły. Ja jestem strasznie optymistycznie nastawiony przed rewanżem i pracę EV oceniam znakomicie.

8

Że też połowa ludzi na dole boi się Liverpoolu. Masakra co za kibice. A w czym ten Liverpool jest od nas lepszy.

1

Ale jaka gra. Dziś nasi piłkarze grali na trybie energooszczędnym.

0

Liczę na epicką końcówkę w naszym wykonaniu.

1

Busquets jest dziś fatalny. Erenesto zmianę w przerwie zrób proszę.

1

Tylu błędów to już dawno nie wiedziałem w naszym wykonaniu. Jak się wyeliminujemy to tylko sami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?