0

@19cukier48 Zobaczymy. Do tej pory wyglądał nieźle i wydaje mi się być świetnym transferem. Choć trzeba przyznać że Cou na początku też nieźle się przezentowal.

22

Dobrze, że sprowadziliśmy Grieza bo żadnego napadziora byśmy nie mieli.

8

100mln + Valverde

1

@El dominatore A to przepraszam. I nie zwróciłem uwagi ze złośliwości. A co do samej treści to zgadzam się w 100%. Jeszcze raz sry.

0

@El dominatore A to Verma jest jeszcze naszym piłkarzem?

1

@Kuczek Dlatego napisałem MOJA. Ale wiem nie można czytać ze zrozumieniem.

0

@sokot No jest w czym wybierać :D

0

@NeroTFP Otóż to. Za duży wybór żeby wszystkie 11 były takie same.

1

@sokot Właśnie nad Marquezem myślałem najbardziej czy go tam nie umieścić :)

0

@Kompletny Może tak. Szczerze powiedziawszy ciężko stworzyć taką 11. Za dużo świetnych graczy przewinęło się przez nasz klub.

0

@TheNekro94 No wiadomo, że w 100% obiektywna nie jest. Pewnie sam byś nie wstawił do tej 11 Figo tak jak kolega wyżej sugeruje mimo, że piłkarzem był wybitnym.

0

@sokot Rivaldo też ciekawy wybór. Największy dylemat miałem obstawiając własnej pozycję Suareza i Pique.

0

@TheNekro94 Wiesz może dlatego wybrałem Abidala, że po prostu darzę go większą sympatią niż Albę.

0

@Kompletny Chodziło mi o historię, ale fakt, że w mojej 11 dużo świeżych zawodników. Nie byłem tylko Pique i Suareza pewny, ale reszta dla mnie właśnie taka.

1

Ciekawi mnie jak wyglądały by wasze najlepsze 11 w historii Barcy.
Moja wyglądała by tak:
Roni-Suarez-Messi
Iniesta-Busi-Xavi
Abidal-Pique-Puyol-Alves
Valdes

1

Warto próbować, ale wydaje mi się to bez szans.

1

Przy całej sympatii do Suareza to On obecnie powinien być zmiennikiem.

1

W pełni zgadzam się z tym co przeczytałem. Można się nie zgadzać z tą podwyżką, ale Messi generuje tak olbrzymie zyski, że Barcy się to po prostu opłaca. Nawet było coś tam ostatnio w jakimś artykule, że 80% sprzedawanych koszulek Barcy to te z nazwiskiem Messiego.

0

@lordziom Gdyby tylko istniało głosowanie na najgłupszy komentarz dnia to sądzę, że byś wygrał.

0

@pawel_was To w końcu musi czy nie musi? Czemu Cię ciekawi ta sprawa jak w pierwszym zdaniu napisałeś twierdząco, że musi.

19

@MateuszZbarcelony Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Barca nigdy nie grała pod kontrataki więc nasze ataki nie są takie błyskawicznie. Ale oczywiście na Valverde trzeba trochę ponarzekać.

0

@MateuszZbarcelony Hahaha to niezły pstryczek.

7

Życzę mu powodzenia w nowym klubie. Oby zajęli 2 miejsce w lidze zaraz po nas.

12

No to Dembele ma z kim pograć w końcu.

2

No niestety ale obecnego Busquetsa ciężko uznać za najlepszego pomocnika świata.

3

@derlysy1979 Kolega wyżej sam nie znał, ale odezwać się trzeba.

4

Messi to najlepszy drybler w historii piłki w mojej opinii. Uwielbiam patrzeć jak z taką swobodą i z tym niewiarygodnym balansem ciała mija kolejnych rywali.

1

No nic pozostaje tylko życzyć powodzenia.

0

@ShawnC Co ma piernik do wiatraka?

0

@Dirapa Pewnie, że masz dużo racji, ale lepiej wytłumacz to kolegą wyżej, a nie mi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?