10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19cukier48 Zobaczymy. Do tej pory wyglądał nieźle i wydaje mi się być świetnym transferem. Choć trzeba przyznać że Cou na początku też nieźle się przezentowal.
22
Dobrze, że sprowadziliśmy Grieza bo żadnego napadziora byśmy nie mieli.
8
100mln + Valverde
1
@El dominatore A to przepraszam. I nie zwróciłem uwagi ze złośliwości. A co do samej treści to zgadzam się w 100%. Jeszcze raz sry.
0
@El dominatore A to Verma jest jeszcze naszym piłkarzem?
1
@Kuczek Dlatego napisałem MOJA. Ale wiem nie można czytać ze zrozumieniem.
0
@sokot No jest w czym wybierać :D
0
@NeroTFP Otóż to. Za duży wybór żeby wszystkie 11 były takie same.
1
@sokot Właśnie nad Marquezem myślałem najbardziej czy go tam nie umieścić :)
0
@Kompletny Może tak. Szczerze powiedziawszy ciężko stworzyć taką 11. Za dużo świetnych graczy przewinęło się przez nasz klub.
0
@TheNekro94 No wiadomo, że w 100% obiektywna nie jest. Pewnie sam byś nie wstawił do tej 11 Figo tak jak kolega wyżej sugeruje mimo, że piłkarzem był wybitnym.
0
@sokot Rivaldo też ciekawy wybór. Największy dylemat miałem obstawiając własnej pozycję Suareza i Pique.
0
@TheNekro94 Wiesz może dlatego wybrałem Abidala, że po prostu darzę go większą sympatią niż Albę.
0
@Kompletny Chodziło mi o historię, ale fakt, że w mojej 11 dużo świeżych zawodników. Nie byłem tylko Pique i Suareza pewny, ale reszta dla mnie właśnie taka.
1
Ciekawi mnie jak wyglądały by wasze najlepsze 11 w historii Barcy.
Moja wyglądała by tak:
Roni-Suarez-Messi
Iniesta-Busi-Xavi
Abidal-Pique-Puyol-Alves
Valdes
1
Warto próbować, ale wydaje mi się to bez szans.
1
Przy całej sympatii do Suareza to On obecnie powinien być zmiennikiem.
1
W pełni zgadzam się z tym co przeczytałem. Można się nie zgadzać z tą podwyżką, ale Messi generuje tak olbrzymie zyski, że Barcy się to po prostu opłaca. Nawet było coś tam ostatnio w jakimś artykule, że 80% sprzedawanych koszulek Barcy to te z nazwiskiem Messiego.
0
@lordziom Gdyby tylko istniało głosowanie na najgłupszy komentarz dnia to sądzę, że byś wygrał.
0
@pawel_was To w końcu musi czy nie musi? Czemu Cię ciekawi ta sprawa jak w pierwszym zdaniu napisałeś twierdząco, że musi.
19
@MateuszZbarcelony Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Barca nigdy nie grała pod kontrataki więc nasze ataki nie są takie błyskawicznie. Ale oczywiście na Valverde trzeba trochę ponarzekać.
0
@MateuszZbarcelony Hahaha to niezły pstryczek.
7
Życzę mu powodzenia w nowym klubie. Oby zajęli 2 miejsce w lidze zaraz po nas.
12
No to Dembele ma z kim pograć w końcu.
2
No niestety ale obecnego Busquetsa ciężko uznać za najlepszego pomocnika świata.
3
@derlysy1979 Kolega wyżej sam nie znał, ale odezwać się trzeba.
4
Messi to najlepszy drybler w historii piłki w mojej opinii. Uwielbiam patrzeć jak z taką swobodą i z tym niewiarygodnym balansem ciała mija kolejnych rywali.
1
No nic pozostaje tylko życzyć powodzenia.
0
@ShawnC Co ma piernik do wiatraka?
0
@Dirapa Pewnie, że masz dużo racji, ale lepiej wytłumacz to kolegą wyżej, a nie mi :)