10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba przyznać, że Suarez potrafi przyłożyć.
3
Jak ja widzę co Ter Stegen wyczynia za cuda na tej bramce to się zastanawiam skąd się biorą ludzie, którzy uważają że Neuer jest lepszy.
1
Dobra dezycja kapitana jak na ten moment. To jeszcze nie jest pora.
6
Dla mnie dziś najlepszy dla oka był wstęp Arthura.
8
No Valdek zaskakuje w tym sezonie i to in plus. Oby tak dalej.
0
@Vold94 Zgadzam się co do Oblaka. Obydwoje nie są należycie doceniai.
0
Marc naprawdę udowadnia, że obecnie śmiało można dać mu nr 1 na swojej pozycji.
0
@tomasthc Nie znam odpowiedzi na to pytanie????
0
Skład ogień. Lecimy po 3 pkt. VeB
0
@Shoxxu Był bym zadowolony gdyby to był akurat Ansu.
15
Zadowoli mnie dziś skormne 1:0 dla nas.
2
Mundo albo As. Dla mnie 2 najbardziej przekonujące składy.
1
Ja też jestem lepszy od Marka.
3
Liczę na takie strzały Grubego na wyjazdach LM.
0
Fati crack. Naprawdę co ten chłopak wyprawia to nie mam pytań.
1
Oj żeby z tego Fatiego zrobił nam się fajny grajek na lata. Bo potencjał ma nieziemski.
0
@bartoszekkk U mnie śmiga szybciutko.
13
@david89 Kolego trochę dystansu. Nie wiem o co się tak spinasz.
0
@Dejwol Masz rację, ale to jest pojedynczy mecz. Ogółem ciężko to wygląda bez Messiego. Ale mecz z Betisem ładny.
0
Kurde bez Messiego nasza gra jest 80% mniej atrakcyjna i wyniki też są poniżej oczekiwań co pokazały pierwsze kolejki. Czekam na jego powrót bo im mniej będzie grał tym mniejsze szansę na mistrza będziemy mieć.
19
O co chodzi z tym Neymarem. Co jest takiego w tym artykule, że jest tutaj zamieszczony. Dużo bardziej wolał bym coś poczytać o Andresie lub Xavim.
2
Zasłużył jak nikt inny.
2
Inter 8? Nie spodziewałem się.
0
Liczę, że Frenkie i Leo powtórzą swój wyczyn za rok.
0
@snupson na stronie UEFY z tego co mi się wydaje możesz.
2
@betonito To jakiś troll?
0
@Naturopata A ty czemu nie jesteś na delegacji. Nie zdążyłeś na samolot?
1
@xBarteZx Ta muszę się zgodzić co do wszystkich nazwisk które wymieniłeś.
2
Coś jest nie tak z tymi ocenami. Jakby osoba wystawiająca nie lubiła Grieza.
1
Gratki Antułan.