10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Już tylko Messi i CR7 mają więcej złotych piłek od @BarcaInfo .Cieszmy się że taki talent wyszedł z naszej szkółki jaką jest La Rambla.
0
Bardzo fajny artykuł. Musimy się cieszyć, że Messi gra w naszym klubie. 6 z 12 złotych pilkek zdobytych przez piłkarzy z naszego klubu. Wow. Veb!!!
2
Gratulacje Leo!!!
3
@BarcaInfo Za czas poświęcony na wrzucanie tych wszystkich informacji o naszym klubie.
0
@MesQueUnClub_87 Kto wie czy przez to pół roku więcej nie było niż do tej pory.
1
@adukla Ale przynajmniej się stara :)
23
@BarcaInfo Kolejny sezon za nami, a dla mnie nadal bezkonkurencyjny :)
20
Szkoda chłopaka. Jak gra to jako jedyny po za Messim wie co to drybling.
6
@Amnc To samo Ivan :)
3
@FabregasOnlyInMyHeart
Bayern: Damy 60
Barca: Musimy to przemyśleć
Bayern: Dobra no niech już będzie 50
Barca: Sprzedane
35
Nie podoba mi się to ze na naszych okładkach nic o zakończeniu kariery przez Ville.
1
@Tomek54321 Jest szansa. Ale on już powinien grać w pierwszym zespole. Nie mówię, że cały czas, ale często by mógł wejść za miast Busiego.
0
Cieszy mnie głównie nasz środek pola. Dwóch młodych utalentowanych zawodników w tym miejscu, którzy już stanowią o naszej sile w tej formacji. Nie wiem nawet, który na ten moment lepszy czy Arthur czy Frankie.
5
Radzę przeczytać wszystkim bo jak pojawi się kolejna część wywiadów z Rivaldo to nie będziecie wiedzieć o co chodzi.
0
Chciałbym się mylić, ale jakoś nie widzę nas w LM w tym sezonie. Ligę możemy wygrać bo konkurencja mocno się stara żeby nam to się udało.
0
Jak mi brakowało wczoraj Arthura.
1
@kamyk_23 I sądząc po nim to jeszcze długo nie possa :P
0
Mam nadzieję, że obraz gry będzie wyglądał zupełnie inaczej niż w pierwszym meczu.
12
Podoba mi się, że za mojego życia ilość wygranych klasyków zmieniła się na naszą korzyść. Bramki to już kwestia czasu, a kto wie może jeszcze mistrzostwa będą na naszą korzyść :)
0
Na pierwszy rzut oka myślałem, że to MoNey
7
Przydał by się nam szybszy i lepszy kondycyjnie napastnik. Gruby by się przydał ale jak już będzie 60 minuta.
1
@RydwanFaraona Gościu z tym, że Arthur w tej połowie gra źle to trzeba się zgodzić, ale psycho fani? Przecież w tym sezonie to jeden z najlepszych jak nie najlepszy nasz piłkarz do tej pory więc nie wiem o czym Ty mówisz.
0
@misior Dziękuję za zwrócenie uwagi.
2
@derlysy1979 Zgadzam się z Tobą, ale i tak im współczuję właśnie ze względu na koszty.
19
Wielka szkoda. Współczuję osobą, które już zapłacił za całą podróż z tym związaną.
0
@Pustelnik Ja znowu chciał bym Kane. Napadzior na lata, ale niemożliwy do wyciągnięcia od kogutów.
1
@Ribery_sc Jeszcze Arthura bym dodał do tego grona.
1
Nasz drugi najważniejszy zawodnik po Messim, a dodatkowo Niemiec wydaje się mieć poukładane w głowie i chce grać dla tego klubu. Zresztą współczuję mu, że przez formę naszego zespołu nie zdobywa nigdy tych czystych kont. Dodam jeszcze, że dla mnie mógł by pełnić funkcję kapitana.
4
Do czego to doszło, że geniusz pojedynczych zawodników ratuje nam mecz.
2
Messi to jest nadpiłkarz.