50

Już tylko Messi i CR7 mają więcej złotych piłek od @BarcaInfo .Cieszmy się że taki talent wyszedł z naszej szkółki jaką jest La Rambla.

0

Bardzo fajny artykuł. Musimy się cieszyć, że Messi gra w naszym klubie. 6 z 12 złotych pilkek zdobytych przez piłkarzy z naszego klubu. Wow. Veb!!!

2

Gratulacje Leo!!!

3

@BarcaInfo Za czas poświęcony na wrzucanie tych wszystkich informacji o naszym klubie.

0

@MesQueUnClub_87 Kto wie czy przez to pół roku więcej nie było niż do tej pory.

1

@adukla Ale przynajmniej się stara :)

23

@BarcaInfo Kolejny sezon za nami, a dla mnie nadal bezkonkurencyjny :)

20

Szkoda chłopaka. Jak gra to jako jedyny po za Messim wie co to drybling.

6

@Amnc To samo Ivan :)

3

@FabregasOnlyInMyHeart
Bayern: Damy 60
Barca: Musimy to przemyśleć
Bayern: Dobra no niech już będzie 50
Barca: Sprzedane

35

Nie podoba mi się to ze na naszych okładkach nic o zakończeniu kariery przez Ville.

1

@Tomek54321 Jest szansa. Ale on już powinien grać w pierwszym zespole. Nie mówię, że cały czas, ale często by mógł wejść za miast Busiego.

0

Cieszy mnie głównie nasz środek pola. Dwóch młodych utalentowanych zawodników w tym miejscu, którzy już stanowią o naszej sile w tej formacji. Nie wiem nawet, który na ten moment lepszy czy Arthur czy Frankie.

5

Radzę przeczytać wszystkim bo jak pojawi się kolejna część wywiadów z Rivaldo to nie będziecie wiedzieć o co chodzi.

0

Chciałbym się mylić, ale jakoś nie widzę nas w LM w tym sezonie. Ligę możemy wygrać bo konkurencja mocno się stara żeby nam to się udało.

0

Jak mi brakowało wczoraj Arthura.

1

@kamyk_23 I sądząc po nim to jeszcze długo nie possa :P

0

Mam nadzieję, że obraz gry będzie wyglądał zupełnie inaczej niż w pierwszym meczu.

12

Podoba mi się, że za mojego życia ilość wygranych klasyków zmieniła się na naszą korzyść. Bramki to już kwestia czasu, a kto wie może jeszcze mistrzostwa będą na naszą korzyść :)

0

Na pierwszy rzut oka myślałem, że to MoNey

7

Przydał by się nam szybszy i lepszy kondycyjnie napastnik. Gruby by się przydał ale jak już będzie 60 minuta.

1

@RydwanFaraona Gościu z tym, że Arthur w tej połowie gra źle to trzeba się zgodzić, ale psycho fani? Przecież w tym sezonie to jeden z najlepszych jak nie najlepszy nasz piłkarz do tej pory więc nie wiem o czym Ty mówisz.

0

@misior Dziękuję za zwrócenie uwagi.

2

@derlysy1979 Zgadzam się z Tobą, ale i tak im współczuję właśnie ze względu na koszty.

19

Wielka szkoda. Współczuję osobą, które już zapłacił za całą podróż z tym związaną.

0

@Pustelnik Ja znowu chciał bym Kane. Napadzior na lata, ale niemożliwy do wyciągnięcia od kogutów.

1

@Ribery_sc Jeszcze Arthura bym dodał do tego grona.

1

Nasz drugi najważniejszy zawodnik po Messim, a dodatkowo Niemiec wydaje się mieć poukładane w głowie i chce grać dla tego klubu. Zresztą współczuję mu, że przez formę naszego zespołu nie zdobywa nigdy tych czystych kont. Dodam jeszcze, że dla mnie mógł by pełnić funkcję kapitana.

4

Do czego to doszło, że geniusz pojedynczych zawodników ratuje nam mecz.

2

Messi to jest nadpiłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?