3

Masakra po co my szukamy następcy Alvesa, Xaviego, Iniesty zamiast szukać piłkarzy, którzy napiszą swoją piękna legendę. Aż strach pomyśleć co będzie jak zaczną szukać następcy Messiego.

21

Prawdopodobnie najlepszy pilkarz w historii tej dyscypliny( dla mnie bez dwóch zdań). Największa legenda naszego klubu. Ja wiem, że zmagamy się z problemami finansowymi, ale w klubie nie pracuje Jarek z rambli tylko osoba, która ma wgląd w finanse i wie jaką marką jest Messi. Jestem niemal przekonany, że ten kontrakt się zwróci. Bo w końcu z kim kojarzy się nasz klub kibcom innych drużyn.

0

@Barca_Big_Moment Rafa Tsitsipas finał. A myślę, że nikt mający minimalną wiedzę o tenisie nie powie, że Djoko to jednowymiarowy tenisista. Uważam nawet, że rekord będzie jego.

0

@!34RC3!_0N4 Prawie jak odgrzewana pizza z wczoraj :)

2

Jakie jest wasze top 5 najlepszych piłkarzy tego wieku? Dla mnie wygląda to tak:
1. Messi
2. Cristiano
3. Ronie
4. Zidane
5. Xavi

1

@budel17 Myślę, że Djoko wygra ten finał.

2

@clyde Pójdę jeszcze dalej. Odstawmy bramki i asysty. Najwięcej dryblingow w niemal każdym sezonie, ostatnich podań, wpływ na grę zespołu. Samo porównanie nie na miejscu.

2

Mój zdecydowanie ulubiony zawodnik. Kiedy Puyol był naszym kapitanem chłopaki dawali z siebie 100%, a nawet więcej. Niesamowity kapitan i motywator. Tęsknie.

0

@TheHeisenberg 1. Puyol
2. Iniesta
3. Messi
4. Roni
5. Xavi
6. Pique
7. Alves
8. Suarez
9. Busi
10. Mats

0

@Joan_Laporta Musimy o tym pogadać. Nie będę z nim jednego stołu dzielił.

0

Jak mamy odpaść to zróbmy to w wielkim stylu! Mam nadzieję, że emocje będą nam towarzyszyć od 1 do ostatniej minuty. Kto wie może uda nam się dokonać cudu z przed 4 lat. VeB!

5

@Quavosk Coś koło 4.

0

@norbercik2006visca Kto to jest Lewandowski.

0

Szybkie 3:0. Liczyłem na lepszy finał. Brawo Novak.

0

@lukaszbarca15 Myślę, że im się nie uda. Trzeba dodać, że Nole i Rafa mimo wieku nie zawiesili jeszcze rakiety na kołku.

0

@LuisSalvano Mi się śniło 5:0 z PSG za tydzień :D

0

@derlysy1979 Masz rację. Opinię można wyrazić tyko żeby jakieś uzasadnienie za tym szło.

12

@Drozdu7 Kto następny przyczepi się do jego zarobków? Zajmijcie się własnymi portfelami, a nie żałujecie innym. To ludzie opłacają jego kontrakt i widocznie jest tego wart.

0

@LionelM95 Jutro wolne :D Powodzenia tam i udanego weekendu.

2

@MesQueUnClub_87 Myślałem, że mówisz o Arturo. Zapomniałem o naszym drugim Vidalu :)

1

@MesQueUnClub_87 Uważam, że Vidal to nie był byle przeciętny zawodnik, a gdyby nie zakup Dembele to Bartka by już dawno pogonili.

0

@FilipeX Ja bym chyba wybrał Inieste. Razem z Puyolem moi ulubieni zawodnicy :).

1

@BartqRKO Myślę, że nie sprawdziło by się. Taki Casemiro by kończył mecz w pierwszej połowie.

0

@DIPENNN Same :(

0

@chudymc Myślę, że problem z baterią. Nie raz zdarzyło mi się usnąć z telefonem podłączonym do ładowarki właśnie na twitchu i nic mu się nie działo. Ja bym poszedł z tym do serwisu.

0

@KolDan Jeden z najlepszych napastników ostatnich lat, którego trapiły kontuzje. Gdyby nie one pewnie był był by już najlepszym strzelcem premier league. A teraz powinniśmy się skupić na Haalandzie albo innym perspektywicznym zawodniku, a nie na napastniku, który powoli będzie zmierzał ku emeryturze w jakiś stanach.

1

@fcbarcafan19 dokładnie tak :)

3

@pele1282 już mam w uszach muzykę z gry :D

1

@Murazor Giroud zagrał niesamowity turniej. Byłem zdziwiony, że zakończył z tylko 1 bramka bo grał cudownie. Ale masz rację. Ogółem duża część kieruję się sympatią. Wiadomo każdy może nie zgodzić się z decyzją trenera czasami. Ale jak ktoś pisze 10 mecz z rzędu, że de Jong jest słaby i nie powinien grać mimo bycia w niektórych spotkaniach najlepszym zawodnikiem na boisku to nie jest dobrze. Dokładnie tak jak mówisz, nie potrafią sami przeanalizować spotkania.

0

@Murazor Jest to trochę smutne. Griezzman nawet jak rozgrywa przyzwoity mecz to leci hejt bo zielone się muszą zgadzać. Zresztą nie chodzi mi tylko o Messiego, że jest niesłusznie często oceniany. Fanbojem Messiego nie jestem. Konto założył mój młodszy brat, który napisał tu kilka pierwszych komentarzy, ale mu się znudziło to stwierdziłem, że wezmę od niego konto, a nicku zmienić nie można :/ Tak jak zauważyłeś najwięcej mówią Ci co mecz Barcelony oglądają od święta, a sami wyrabiają sobie zdanie na podstawie tego co powie ktoś inny. Zresztą mam wrażenie, że na tej stronie piłka to już tylko dodatek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?