0

@maniak33333 Przecież to naczelny hejter Messiego. Czasem mam wrażenie, że to osoba uczęszczająca do podstawówki, a nie dorosły facet. Pośmiać się nie potrafi tylko wiecznie kij w tyłku.

0

@Chaoss Byli więksi zawodnicy bez złotej piłki. Myślę, że nie ma ta nagroda większego znaczenia w postrzeganiu zawodnika.

0

@Roobo Barcelona >>> PSG.
Factos:)

2

@barteggg08 Dla mnie Pedri, Gavi i Araujo.

0

@patry295 Ja robię właśnie normalne zakupy przeważnie w Dino :D Zgodzę się natomiast, że nie ma tam wszystkiego i czasem trzeba uzupełniać zakupy w delikatesach :D

1

@Barca1992 Wczoraj wieczorem 7.75 więc pewnie też coś koło 8.

0

@Przemek2323 Nic nie zrobisz. Fakt, że zagrał słabo, ale mówią o nim jakby był pierwszym lepszym graczem.

2

@sonek Ja widzę 3.

1

@Mixtape 0:2 dla nas i awans w ładnym stylu.

1

@DonMatteo901 to jest treneiro prawdziwy. Chłop gra razem z zespołem.

1

@DaPidejpi Dota 2, heroes 3, warhammer 2 od dziś będzie 3 grana no i aoe2, 3 i 4.

0

@DonAndresFCB Mam podobnie. Naprawdę nasze ostatnie działania napawają optymizmem i Barca zaczyna odradzać się szybciej niż wszyscy myśleli.

0

@cris2706 Oczywiście kibice Realu inaczej traktują swoje legendy jednak Ramos to jedna z największych legend ich klubu. Wielka tym bardziej, że był ich liderem i kapitanem.

0

@cris2706 Na pewno jak legenda. Chyba nie wierzysz w gwizdy.

1

@gumaz zależy co rozumiesz przez znajomy. Bo jest trochę, ale tych naprawdę świetnych ludzi myślę, że coś koło 5

2

@Kgorecki2500 Kto wie. Stacza się ten świat. Ofiara zamiast iść na policję z tym to od razu do mediów. Mason też swoje za uszami na pewno ma, a to dopiero 20 letni chłopak.

0

@AlexDark00 Ja się niestety obawiam, że żaden Adama nie ustawi Caswmiro. Nie ten poziom.

0

@dasouzar11 Otóż nie.

9

@bartekvisca Na naukę nigdy nie jest za późno. Zamiast wziąć się do roboty to lepiej się nad sobą użalać.

3

@BarcaInfo Gratulacje. Nie ma co przejmować się tym co pisze tutaj spora część osób. To są jeszcze dzieci co dokładnie pokazały komentarze na live. Jeszcze raz gratulacje :)

1

@Sau_Ron Już zdobył więcej złotych piłek z rzędu :)

52

@Scross Aż tak dużo kasy to na niego nie zmarnowaliśmy. Pensja śmieszna jak na takiego zawodnika, a transfer darmowy. Jedyne co powinnyśmy zrobić to życzyć mu szczęścia bo widać, że mu zależało grać w naszej koszulce, a za to co się stało Kun winy nie ponosi.

1

@Rewolucja123 za dobre analizy.

0

@Lola120 Tutaj nawet nie chodzi o tryplety. Prawdziwy kibic jest z klubem zawsze. Niestety niektórzy zostali wychowani na samych sukcesach, a teraz gdy ich brak to po kolei umniejszają klubowi, odchodzą od niego i obrażają nasze legendy. Nawet mi nie żal tych ludzi, a ten czas weryfikuje prawdziwych kibiców Blaugrany :) Vamos!

0

@nammah Jak się ma 10 lat to tak jest. Wiem, że nie pamiętasz co ten facet zrobił dla naszego klubu. Imiona i nazwiska piszemy wielką literą. Przydałoby się nauczyć też podstawowych zasad ortografii bo czyta się to słabo.

0

@Pilka_jest_okragla No nie wiem czy Roberto taki wybitny.

0

@!34RC3!_0N4 Używam. Na początku byłem nie do końca przekonany, ale okazało się to świetnym urządzeniem. Viomi SE

3

@Barca1992 Dla mnie zwycięzców jest dwóch. Nie rozumiem tych wojen ani poniżania czy częstego wyzwania jednej ze stron.

4

Gratulację kosmito!!! To był przywilej mieć Cię w swoich szeregach tyle lat. Vamos! GOAT

0

@Chaoss Powiedzmy :D Stanowczo odradzam poświęcenia nawet minuty na ten film.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?