10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maniak33333 Przecież to naczelny hejter Messiego. Czasem mam wrażenie, że to osoba uczęszczająca do podstawówki, a nie dorosły facet. Pośmiać się nie potrafi tylko wiecznie kij w tyłku.
0
@Chaoss Byli więksi zawodnicy bez złotej piłki. Myślę, że nie ma ta nagroda większego znaczenia w postrzeganiu zawodnika.
0
@Roobo Barcelona >>> PSG.
Factos:)
2
@barteggg08 Dla mnie Pedri, Gavi i Araujo.
0
@patry295 Ja robię właśnie normalne zakupy przeważnie w Dino :D Zgodzę się natomiast, że nie ma tam wszystkiego i czasem trzeba uzupełniać zakupy w delikatesach :D
1
@Barca1992 Wczoraj wieczorem 7.75 więc pewnie też coś koło 8.
0
@Przemek2323 Nic nie zrobisz. Fakt, że zagrał słabo, ale mówią o nim jakby był pierwszym lepszym graczem.
2
@sonek Ja widzę 3.
1
@Mixtape 0:2 dla nas i awans w ładnym stylu.
1
@DonMatteo901 to jest treneiro prawdziwy. Chłop gra razem z zespołem.
1
@DaPidejpi Dota 2, heroes 3, warhammer 2 od dziś będzie 3 grana no i aoe2, 3 i 4.
0
@DonAndresFCB Mam podobnie. Naprawdę nasze ostatnie działania napawają optymizmem i Barca zaczyna odradzać się szybciej niż wszyscy myśleli.
0
@cris2706 Oczywiście kibice Realu inaczej traktują swoje legendy jednak Ramos to jedna z największych legend ich klubu. Wielka tym bardziej, że był ich liderem i kapitanem.
0
@cris2706 Na pewno jak legenda. Chyba nie wierzysz w gwizdy.
1
@gumaz zależy co rozumiesz przez znajomy. Bo jest trochę, ale tych naprawdę świetnych ludzi myślę, że coś koło 5
2
@Kgorecki2500 Kto wie. Stacza się ten świat. Ofiara zamiast iść na policję z tym to od razu do mediów. Mason też swoje za uszami na pewno ma, a to dopiero 20 letni chłopak.
0
@AlexDark00 Ja się niestety obawiam, że żaden Adama nie ustawi Caswmiro. Nie ten poziom.
0
@dasouzar11 Otóż nie.
9
@bartekvisca Na naukę nigdy nie jest za późno. Zamiast wziąć się do roboty to lepiej się nad sobą użalać.
3
@BarcaInfo Gratulacje. Nie ma co przejmować się tym co pisze tutaj spora część osób. To są jeszcze dzieci co dokładnie pokazały komentarze na live. Jeszcze raz gratulacje :)
1
@Sau_Ron Już zdobył więcej złotych piłek z rzędu :)
52
@Scross Aż tak dużo kasy to na niego nie zmarnowaliśmy. Pensja śmieszna jak na takiego zawodnika, a transfer darmowy. Jedyne co powinnyśmy zrobić to życzyć mu szczęścia bo widać, że mu zależało grać w naszej koszulce, a za to co się stało Kun winy nie ponosi.
1
@Rewolucja123 za dobre analizy.
0
@Lola120 Tutaj nawet nie chodzi o tryplety. Prawdziwy kibic jest z klubem zawsze. Niestety niektórzy zostali wychowani na samych sukcesach, a teraz gdy ich brak to po kolei umniejszają klubowi, odchodzą od niego i obrażają nasze legendy. Nawet mi nie żal tych ludzi, a ten czas weryfikuje prawdziwych kibiców Blaugrany :) Vamos!
0
@nammah Jak się ma 10 lat to tak jest. Wiem, że nie pamiętasz co ten facet zrobił dla naszego klubu. Imiona i nazwiska piszemy wielką literą. Przydałoby się nauczyć też podstawowych zasad ortografii bo czyta się to słabo.
0
@Pilka_jest_okragla No nie wiem czy Roberto taki wybitny.
0
@!34RC3!_0N4 Używam. Na początku byłem nie do końca przekonany, ale okazało się to świetnym urządzeniem. Viomi SE
3
@Barca1992 Dla mnie zwycięzców jest dwóch. Nie rozumiem tych wojen ani poniżania czy częstego wyzwania jednej ze stron.
4
Gratulację kosmito!!! To był przywilej mieć Cię w swoich szeregach tyle lat. Vamos! GOAT
0
@Chaoss Powiedzmy :D Stanowczo odradzam poświęcenia nawet minuty na ten film.