10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Z takim szczegółem, że decyzja należy do Frankiego. To, że Xavi mu coś nagadal to jedno, ważniejsze jest zdanie zawodnika. Ja na jego miejscu bym się nie zgodził na obniżkę zarobków. On wie, że i tak znajdą się na niego chętni po wygaśnięciu kontraktu.
1
@Adamski69 Niestety. To działa też w 2 strony. Jakiś zawodnik zagra 2 dobre mecze w presezonie I ludzie już mu dają z miejsca pierwszy skład i umniejszają innym zawodnikom. Takie chorągiewki.
0
@przemasek_ Oby.
0
@Kuczek Żebyś się nie zdziwił. Pique jest jednym z amigosow, kapitanów i do tego kumplem Xaviego. Kounde natomiast przychodzi jako życzenie Xaviego. Nie chciałbym jakiś rotacji obroną, które przyhamują rozwój i rolę Ronalda.
10
Dobry transfer. Mam nadzieję, że nasza defensywa będzie się jednak opierała na Araujo i Urugwajczyk nic nie straci na przyjściu Kounde.
0
@Encore Prawdziwy szefo.
1
@cracker Ale on ma tutaj rację. Po nic innego Robert tam konta nie ma.
4
Coś niesamowitego.
0
@Barca1922 Ronaldinho :) Ulubiony zawodnik jednak Puyol.
2
@Rust_Cohle 6 bramek i 3 asysty to minimum dla niego w spotkaniu tak dużej wagi.
6
@Atlas Ja widziałem i uważam, że przepłacony mocno.
0
@masq Sorry, że nie w temacie, ale jak wizyta. Udało się?
0
@koksik2700 popieram w 100%
1
@masq Powodzenia. Mam nadzieję, że dacie radę.
2
@ikar34 To prawda. Byłem z rodziną 5 lat temu nad polskim morzem i była tragedia. Ludzie odgradzali tak dużą część plaży dla siebie, że za głowę się szło złapać. Mało tego jak jedyni się nie zabarykadowaliśmy to patrzyli na nas jak na dziwaków. Wtedy stwierdziłem, że już nigdy więcej. Lepiej wybrać się za granicę i funkcjonować w cywilizowanych warunkach.
2
@degor102 Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na tych potrafiących operować pieniędzmi i na tych co nie potrafią. Jeden ma, a i tak potrafi wszystko kupić w rozsądnej cenie i dobrej jakości, a drugi nie ma i łazi po nie wiadomo jakich knajpach i płaci 300 zł za osobę.
2
@PatrychoO Szkoda, że nikt z tej pierwszej trójki nie jest naszym zawodnikiem.
1
@AmigoBlancos Ten jest już trochę mocniejszy:D
1
@AmigoBlancos Dobrze, że seria wraca. Będzie co poczytać w pracy:)
1
@PatrickKluivert999 Oczywiście masz 100% racji. Nie bronię Dembele bo epizod w Barcelonie ma tragiczny. Jednak naprawdę wstrzymałbym się z zachwytami nad Raphinia. Nie wiemy jak wpłynie na niego zmiana otoczenia, a po za tym nie jest to zawodnik przynajmniej dla mnie wart 60 mln.
0
@skelert Co lepszą? Ciężko mieć gorzej w głowie od niego. Po prostu nie wiemy co będzie z Brazylijczykiem za 2 lata.
2
@Kazragore Dembele też zależało żeby trafić i wiemy jak to się skończyło.
2
@HighestInTheRoom Jestem tego samego zdania. Ludzie się jarają jakbyśmy Salaha kupywali. Wielu tutaj się może rozczarować. Mniejsze umiejętności od Dembele. O głowie nie będę się wypowiadał póki co bo Brazylijczycy szybko tracą pod tym względem i nie wiadomo jak będzie z chłopakiem.
1
@Mns21 A ja tam się zgadzam, że dramat. Za chwilę będą ze zwierzętami brać ślub. Pewnie jeszcze tej samej płci. W złym kierunku zmierza ten świat.
5
@MesQueUnClub_87 Myślę, że różnica jest spora. Nikt tu nie powiedział, że top.
9
@Bzyczekk Koledze bardziej 19 pod narrację pasuje. Wiesz jak jest:)
1
@FabregasOnlyInMyHeart Posiadam i polecam. Jeszcze jak się udało za 230 na cały rok to już wgl bajka. Naprawdę dla mnie netflix przy tym wypada blado i kosztuje wiele więcej.
1
@AmigoBlancos Oczywiście. Jedyna seria jaką tutaj śledziłem.
1
@Kondziubarca Żartem są ich wymagania, a nie nasza oferta.
6
@Kondziubarca Co Cię tak śmieszy?