10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PartidarioCatalan No nie jestem przekonany.
0
@andres_xavi Hazard jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w lidze. Także argument z du*py.
0
Jeszcze rok temu Frankie dla większości byłby pierwszy, a teraz jest na samym końcu.
15
Ale was boli ten Ronaldo to szok.
0
@NeKenI Też jestem.
1
@kiper09 Gdzie im do MSN.
1
@IronSanHybrid Myślałem, że zdążę usunąć i nie przeczytasz :)
1
@Bulbulator @capoN @IronSanHybrid przepraszam, ale wyleciało z głowy:P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid Jak tu o lidze mówione.
0
@FcPortoFan1999 Jak nie był.
0
Czy tylko ja nie wiem na co tyle płaczu? Przecież wyglądamy całkiem przyzwoicie.
1
@bartas97 Chyba wyprać prześcieradła.
12
@HighestInTheRoom Nigdzie tego nie powiedziałem, że kibice najgorsi. Wiadomo, że klub stoi ponad każdym zawodnikiem, ale ludzie to jest nasza legenda, która ciągnęła Barcelonę bardziej niż jakikolwiek zawodnik w historii tego klubu przez tyle lat. Odszedł i tyle. Nie wiem o co macie ten ból zadka. Nikt tu nie miał takiego problemu jak odchodzili Iniesta czy Xavi.
26
@Faro Jakbyś wygrał mistrzostwo świata to też by Ci chęci wróciły. Dodatkowo w PSG nie jest obwiniany za każdą złą rzecz jak u nas.
0
@MesQueUnClub_87 Dlatego mamy nominacje jakie mamy.
1
@Pawel13sz Puyol, Iniesta, Messi. Kolejność nie przypadkowa :)
0
@takisobiektos Nie są. @Borry z tego co pamiętam to w 2k22 miał 35 bramek i chyba 30 asysty.
2
@Borry Nie masz racji.
1
@Criss18Barca Gdyby tylko zdecydował się grać w lepszym klubie to najpewniej mówiłoby się o nim jako jednym z największych.
0
@karci0 Z drobną różnicą. Alves przychodził jako zmiennik, a Messi nadal jest najlepszy na świecie. Przeczytaj też ostatnie zdanie. Jakby był głodny tytułów to zdecydowanie zostałby w Paryżu, a nie wracał do nas z prezydentem u steru, który obiecał mu przedłużenie umowy, a ostatecznie zostawił na lodzie.
0
@KyngPyng Też prawda.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Enzo zdecydowanie.
0
Coś pięknego!!!
2
Proszę dotrzymać. Błagam.
0
Ale dupy będą piekły. Brawo Argentyna. Jeszcze 45 minut.
13
@bartekvisca Mi wystarczy, żeby Argentyna wygrała. Nie ważne w jakim stylu.
0
@PIWOSZ89 Praca :(
0
@mekston Bardzo ładny wynik żółwia. Szkoda, że zawodnicy typu Haaland jednak nie będą nigdy mieli realnej szansy powalczyć w takim rankingu.
5
@Roobo Messi. Były wątpliwości?