0

@PartidarioCatalan No nie jestem przekonany.

0

@andres_xavi Hazard jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w lidze. Także argument z du*py.

0

Jeszcze rok temu Frankie dla większości byłby pierwszy, a teraz jest na samym końcu.

15

Ale was boli ten Ronaldo to szok.

0

@NeKenI Też jestem.

1

@kiper09 Gdzie im do MSN.

1

@IronSanHybrid Myślałem, że zdążę usunąć i nie przeczytasz :)

1

@Bulbulator @capoN @IronSanHybrid przepraszam, ale wyleciało z głowy:P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid Jak tu o lidze mówione.

0

@FcPortoFan1999 Jak nie był.

0

Czy tylko ja nie wiem na co tyle płaczu? Przecież wyglądamy całkiem przyzwoicie.

1

@bartas97 Chyba wyprać prześcieradła.

12

@HighestInTheRoom Nigdzie tego nie powiedziałem, że kibice najgorsi. Wiadomo, że klub stoi ponad każdym zawodnikiem, ale ludzie to jest nasza legenda, która ciągnęła Barcelonę bardziej niż jakikolwiek zawodnik w historii tego klubu przez tyle lat. Odszedł i tyle. Nie wiem o co macie ten ból zadka. Nikt tu nie miał takiego problemu jak odchodzili Iniesta czy Xavi.

26

@Faro Jakbyś wygrał mistrzostwo świata to też by Ci chęci wróciły. Dodatkowo w PSG nie jest obwiniany za każdą złą rzecz jak u nas.

0

@MesQueUnClub_87 Dlatego mamy nominacje jakie mamy.

1

@Pawel13sz Puyol, Iniesta, Messi. Kolejność nie przypadkowa :)

0

@takisobiektos Nie są. @Borry z tego co pamiętam to w 2k22 miał 35 bramek i chyba 30 asysty.

2

@Borry Nie masz racji.

1

@Criss18Barca Gdyby tylko zdecydował się grać w lepszym klubie to najpewniej mówiłoby się o nim jako jednym z największych.

0

@karci0 Z drobną różnicą. Alves przychodził jako zmiennik, a Messi nadal jest najlepszy na świecie. Przeczytaj też ostatnie zdanie. Jakby był głodny tytułów to zdecydowanie zostałby w Paryżu, a nie wracał do nas z prezydentem u steru, który obiecał mu przedłużenie umowy, a ostatecznie zostawił na lodzie.

0

@KyngPyng Też prawda.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Enzo zdecydowanie.

0

Coś pięknego!!!

2

Proszę dotrzymać. Błagam.

0

Ale dupy będą piekły. Brawo Argentyna. Jeszcze 45 minut.

13

@bartekvisca Mi wystarczy, żeby Argentyna wygrała. Nie ważne w jakim stylu.

0

@PIWOSZ89 Praca :(

0

@mekston Bardzo ładny wynik żółwia. Szkoda, że zawodnicy typu Haaland jednak nie będą nigdy mieli realnej szansy powalczyć w takim rankingu.

5

@Roobo Messi. Były wątpliwości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?