0

No i pięknie. Finał!

3

Dawać jeszcze 1 to będzie spokój.

0

@MesQueUnClub_87 No i mamy dogrywkę:D

0

@escarabajo Chyba za szybko się ucieszyłeś.

9

Piękna sprawa te mecze Messiego i spółki w Ameryce. Ogląda się to z takim luzem i spokojem.

1

@MarcepanowyKsiaze Nie ma kto, ale zawsze ktoś musi narzekać.

13

Koniec. Kolejne zwycięstwo i kolejny wielki mecz GOATa.

3

4:0 Messi brawo

3

No i samobój z kolejnym golem.

3

Tylko nie ten Gomez.

2

O kurde już nie wytrzymują przy Leo nerwowo.

1

Alba i Busquets widzę symulki i machanie rękami chcą wprowadzić do Ameryki.

5

Co to za ankara Taylor.

3

@mekston Zauważyłem :) Miami też za mocne w ofensywie teraz :P

2

2:0 Latwo to idzie.

2

Ładnie teraz poklepało Miami.

4

Aż ciężko uwierzyć oglądając Busquetsa, że grał w Barcelonie w zeszłym sezonie.

2

1:0 Dal rade Martinez.

2

Karny dla Miami.

2

Dobra zaczynamy.

0

@ArterkHD Season pass na apple tv.

0

@Hosh Ja oglądam na Apple tv. Po prostu musisz season passa wykupić @Nazio87

0

@esem91 Ale na telefonie z którego piszesz na la rambli streamu nie można znaleźć?

0

@mekston Prawda. Jeszcze kilka gier i cały zespół poznamy :D

18

Messi! Messi! Messi! Miód dla uszu.

11

Mamy to!!! Inter Miami w ćwierćfinale. Widzimy się ponownie za parę dni.

1

@mekston Campana*.

2

Nietrafiony karny dla Dallas.

5

Pewnie to Leo wykorzystał. Teraz czas na resztę chłopaków.

1

@mekston Tak. Szybko zgasł, ale to było do przewidzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?