10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i pięknie. Finał!
3
Dawać jeszcze 1 to będzie spokój.
0
@MesQueUnClub_87 No i mamy dogrywkę:D
0
@escarabajo Chyba za szybko się ucieszyłeś.
9
Piękna sprawa te mecze Messiego i spółki w Ameryce. Ogląda się to z takim luzem i spokojem.
1
@MarcepanowyKsiaze Nie ma kto, ale zawsze ktoś musi narzekać.
13
Koniec. Kolejne zwycięstwo i kolejny wielki mecz GOATa.
3
4:0 Messi brawo
3
No i samobój z kolejnym golem.
3
Tylko nie ten Gomez.
2
O kurde już nie wytrzymują przy Leo nerwowo.
1
Alba i Busquets widzę symulki i machanie rękami chcą wprowadzić do Ameryki.
5
Co to za ankara Taylor.
3
@mekston Zauważyłem :) Miami też za mocne w ofensywie teraz :P
2
2:0 Latwo to idzie.
2
Ładnie teraz poklepało Miami.
4
Aż ciężko uwierzyć oglądając Busquetsa, że grał w Barcelonie w zeszłym sezonie.
2
1:0 Dal rade Martinez.
2
Karny dla Miami.
2
Dobra zaczynamy.
0
@ArterkHD Season pass na apple tv.
0
@Hosh Ja oglądam na Apple tv. Po prostu musisz season passa wykupić @Nazio87
0
@esem91 Ale na telefonie z którego piszesz na la rambli streamu nie można znaleźć?
0
@mekston Prawda. Jeszcze kilka gier i cały zespół poznamy :D
18
Messi! Messi! Messi! Miód dla uszu.
11
Mamy to!!! Inter Miami w ćwierćfinale. Widzimy się ponownie za parę dni.
1
@mekston Campana*.
2
Nietrafiony karny dla Dallas.
5
Pewnie to Leo wykorzystał. Teraz czas na resztę chłopaków.
1
@mekston Tak. Szybko zgasł, ale to było do przewidzenia.