10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Roobo Messi. Były wątpliwości?
0
Tak samo jak kolega Kamyk przewiduje łatwe zwycięstwo. Wiadomo jednak, że różnie to w piłce bywa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcanawieki A ja rozważam Czu udać się na dwójkę.
32
@Criss18Barca Podziwiam za to przekonanie, że wygramy.
1
@Mezocyklon87 Jak to jeden Europejski.
1
@HighestInTheRoom Spoko. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę bo ja tak przeglądając rano ramble, że ten pierwszy pisał milion dziwnych komentarzy o Leo i Argentynie. Miałem wrażenie, że bardziej od wygranej Polaków wolał przegraną Argentyny, a może nawet bardziej Messiego:) Mamy awans to najważniejsze!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A gdzie jest koksik i mask :D
0
@dAvi_2 Raczej marna.
2
To nieźle. Co jeszcze byś proponował.
4
@DamianPSV Anglia?
2
@koksik2700 Kogo? Co miał dać marketingowo to dał.
16
Polacy na 3 miejscu :D Widzę niezła odklejka. Chyba najsłabsza reprezentacja w zestawieniu.
0
@Paradoks Oj wiem coś o tym :P
0
@Klaudiaa8 Tak. 3 mecze na przestrzeni 12 lat mega dużo. Zwłaszcza ta przegrana z Niemcami w 2014 w finale. Jakiego trzeba mieć kija w dupsku żeby tak umniejszać 1 z najlepszych reprezentacji świata.
3
@Demazo Życzę wam mistrza :)
0
@Klaudiaa8 Gdzie oni tak przegrywają z Europą. Kiedy się wydarzyły te wielkie przegrane.
1
Dziękuję Legendo! Łezka się zakręciła.
6
@wasacz Z całym szacunkiem do Roberta, ale Ronaldo to lepszy zawodnik. Jeśli chodzi o całokształt. Ludzie mają krótką pamięć i nie pamiętają co Portugalczyk wyprawiał:)
0
Wspaniała generacja. Dwie świetne ekipy nasza i Realu.
0
@PatrykBarca Wszystko fajnie, ale bez Messiego będziemy za chwilę 2 raz z rzędu w LE.
5
@konrad1661 @Bogan Kolega zapewne jest niedzielnym kibicem o czym świadczy jak napisał nazwę jednego z największych klubów świata. Z takimi nie warto się nawet wdawać w dyskusje.
0
Here we go... Dobrze, że teraz będzie trochę przerwy od tych plotek.
0
@RobiS W takim razie chyba źle Cię zrozumiałem;) sorki
0
@RobiS Zazwyczaj mniej niż pół minuty.
57
Ale potężny news.
1
@ToreTToOO W 2023 Asensio. Vini 2024
0
@gontex Że niby despacito? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika