5

@Roobo Messi. Były wątpliwości?

0

Tak samo jak kolega Kamyk przewiduje łatwe zwycięstwo. Wiadomo jednak, że różnie to w piłce bywa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcanawieki A ja rozważam Czu udać się na dwójkę.

32

@Criss18Barca Podziwiam za to przekonanie, że wygramy.

1

@Mezocyklon87 Jak to jeden Europejski.

1

@HighestInTheRoom Spoko. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę bo ja tak przeglądając rano ramble, że ten pierwszy pisał milion dziwnych komentarzy o Leo i Argentynie. Miałem wrażenie, że bardziej od wygranej Polaków wolał przegraną Argentyny, a może nawet bardziej Messiego:) Mamy awans to najważniejsze!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A gdzie jest koksik i mask :D

0

@dAvi_2 Raczej marna.

2

To nieźle. Co jeszcze byś proponował.

4

@DamianPSV Anglia?

2

@koksik2700 Kogo? Co miał dać marketingowo to dał.

16

Polacy na 3 miejscu :D Widzę niezła odklejka. Chyba najsłabsza reprezentacja w zestawieniu.

0

@Paradoks Oj wiem coś o tym :P

0

@Klaudiaa8 Tak. 3 mecze na przestrzeni 12 lat mega dużo. Zwłaszcza ta przegrana z Niemcami w 2014 w finale. Jakiego trzeba mieć kija w dupsku żeby tak umniejszać 1 z najlepszych reprezentacji świata.

3

@Demazo Życzę wam mistrza :)

0

@Klaudiaa8 Gdzie oni tak przegrywają z Europą. Kiedy się wydarzyły te wielkie przegrane.

1

Dziękuję Legendo! Łezka się zakręciła.

6

@wasacz Z całym szacunkiem do Roberta, ale Ronaldo to lepszy zawodnik. Jeśli chodzi o całokształt. Ludzie mają krótką pamięć i nie pamiętają co Portugalczyk wyprawiał:)

0

Wspaniała generacja. Dwie świetne ekipy nasza i Realu.

0

@PatrykBarca Wszystko fajnie, ale bez Messiego będziemy za chwilę 2 raz z rzędu w LE.

5

@konrad1661 @Bogan Kolega zapewne jest niedzielnym kibicem o czym świadczy jak napisał nazwę jednego z największych klubów świata. Z takimi nie warto się nawet wdawać w dyskusje.

0

Here we go... Dobrze, że teraz będzie trochę przerwy od tych plotek.

0

@RobiS W takim razie chyba źle Cię zrozumiałem;) sorki

0

@RobiS Zazwyczaj mniej niż pół minuty.

57

Ale potężny news.

1

@ToreTToOO W 2023 Asensio. Vini 2024

0

@gontex Że niby despacito? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?