5

@mateusz1989VeB Co wy macie z tym Ronaldo :D

3

@Danqoo Prawda. Zawsze dawał z siebie wszystko. Klub chciał go jak śmiecia potraktować więc nie dziwiło mnie jego zachowanie.

43

Chyba Roberta chce powołać :D

0

@bartekvisca Siemens.

1

@JarekS Niestety takie rzeczy mają miejsce. Najbardziej niepokojące jednak, że to wszystko wydostaje się do mediów i tak wiele osób kibicujących Barcy to popiera. Dla ludzi i organizacji z zewnątrz to świetna pożywka.

2

@JarekS Szukałem tutaj takiego komentarza. Już myślałem, że nie znajdę, ale jednak. Dobrze wiedzieć, że są tutaj jeszcze trzeźwo myślący ludzie. To co wyprawia klub jest strasznie niedorzeczne i mam nadzieję, że szybko się to skończy.

1

@Ojciec5tkidzieci Oczywiście wiem o co Ci chodzi. Dodam, że sam mieszkam blisko Katowic.

1

@Ojciec5tkidzieci Widzisz. Ja tam go zrozumiałem. Dla mnie Dąbrowa, Katowice to Śląsk. Nie we wszystkim trzeba być tak poprawnym, a wydaje mi się, że każdy rozumie o co chodzi.

0

@Ojciec5tkidzieci Z ciekawości się zapytam dlaczego. Chyba, że za chwilę wystrzelisz z tekstem, że Wrocław jest stolicą Śląska.

2

@Lionel_Messi10 @FCB_dimiC ale ja się zgadzam z kolegą, że to lekko można tyle wypić.

0

@jeyx77x Jestem spokojny. Lata mi to. Swoje już wygral.

0

Widzę brak Messiego temat nr1 u nas i na fioletowej. Osobiście też uważam, że nie zasłużył i nie wiem po co ten temat jest tak poruszany. I tak by tej nagrody nie zdobył tak samo jak nie zdobędzie jej Cristiano. Brak tej nominacji i tak nie zmieni tego, że będzie liderem w złotych balonach.

0

@FC1899Barca Chciałbym żeby był od roboty.

1

@Arkon Oczywiście, że jak nie ma tu Leo to Maradona nr 1 :)

0

@kewin Liverpool.

2

@MesQueUnClub96 Oczywiście, że tak. Zawodników którzy kochali ten klub tak jak on szło by policzyć na palcach jednej ręki.

1

@Bogan Dokładnie i wcale nie był naszym drugim najlepszym piłkarzem po Leo przez spory okres czasu i nic szacunku mu się nie należy. To, że jedyny też potrafił się zawsze z klasą po przegranym meczu zachować nikt nie pamięta. Ludzie mają krótką pamięć. Tak samo Frankie. Ci eksperci oglądają 2 mecze na rok w tvp i mają najwięcej do powiedzenia na temat każdego.

0

@Herato Ronaldo to ma zły wpływ na ten zespół. Nie wiem po co go na siłę bronicie. Jakby to był Messi to byście na nim słuchaj nitki nie zostawili.

0

@Cabaz Myślę, że nie trzęsą portkami, a liga będzie wyrównana.

3

@DLFCB Legenda przez wielkie L.

0

@Don Lucas Z jakiego wzoru liczone?

0

@Kondziubarca Ja tam wolę z rodzynkami. Po za tym nie wiem po co ciągle to piszecie. Pewnie bym odkopał u Ciebie 10 takich samych komentarzy.

26

@masq Nic głupszego już dziś nie przeczytam.

0

@Encore Zazdroszczę, że tak możecie posiedzieć. Ja do roboty na 4 cały tydzień;D

0

@bolinho89 Powodzenia. Sam nie dawno zaczynałem w nowej. Początek ciężki, ale teraz jest już git.

1

@Arkon Buffon, Pirlo, Del Piero i De Bruyne.

1

@Janiama Dlatego trzeba trochę ograniczać ramble. Ludzie tutaj są jak chorągiewki. Teraz wszystkich chwalą za rok traktują jak śmiecia. Nawet samego Leo znaczna część tak potraktowała. Ale na szczęście jest też spora część normalnych kibiców:)

1

@Rust_Cohle Ja bym wolał kupić bramkarza z topu mimo mojej sympatii do Marca i uregulować kwestie finansowe z zawodnikami typu Frankie.

4

@Danny Gaucho Suarez, Aguero moi ulubieni.

0

@tbas A tłumacz im. Większość tych osób jeszcze nigdy nie pracowała. Założę się, że @Sulimo jest jedną z nich. Już widzę jak podszedł by do któregoś tu szef i poprosił o obniżkę pensji czy by się któryś zgodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?