1

@Mario96w Nie warto. Szkoda Twojego czasu.

4

@Woland10 Chyba jak Ty byś oglądał :D City zaczęło wygrywać po wejściu Jesusa, który jest 9.

2

@konrad1661 Dokładnie. Ja nie wiem co tych ludzi tak przekonuje do tego jadła z Maca.

1

@Rust_Cohle City nadal było lepsze. Mimo wszystko 2 połowa w wykonaniu PSG była lepsza niż pierwsza.

2

@nammah Jak już chcesz tak wszystkich pouczać to chociaż pisz nazwiska wielką literą. To samo nazwy klubów.

0

@AmigoBlancos Luuk - Nazario najlepsi. Niestety tego drugiego męczy kontuzja.

0

@masq I ten post zasługuje żebyś go tutaj cytował? Nie za mało tych xDDDD?

0

@busquets5 Ogrodnik zdecydowanie.

0

@catalanian09 Ale śmieszne. Ubaw po pachy.

1

@Arkon Phelps, Jordan, Marc Marquez, Federer, Ali, Tyson, Pudzianowski, Małysz, Bryant.

1

Co drugie pytanie związane z Leo :D

4

@Arkon Jest wielu piłkarzy których cenię i ceniłem wyżej od Roberta. Skoro złotej piłki nie zdobyli tak wielcy zawodnicy jak Iniesta i Xavi to tym bardziej nie zdziwi mnie jak jej nie zdobędzie lewy. Oczywiście Robert jest najlepsza 9 na świecie, ale zwwodnkiem lepszym od Leo nie jest. Gdyby nie był Polakiem to by nie było tutaj żadnego tematu. We Francji pewnie też wojują o Benzeme.

15

@formentera2017 dobrze, że Iniesta ładował tyle bramek i asyst.

0

@Encore Oj tak ciężko się nie zgodzić, że tak wielkiego dryblera jak Leo już pewnie nigdy nie zobaczymy. Moim zdaniem jedynie Maradona był blisko Leo w tym aspekcie. Nawet pamiętam kiedyś był ranking najlepszych dryblerow wszechczasow i Leo wygrał bezkonkurencyjnie.

0

@Tribal Masz jeszcze coś ciekawego do dodania? Kolejny któremu szkoda paru złotych na abonament i kieruje się tylko wynikiem.

2

@wyrek polecam odpalić mecz to zobaczysz, że wyróżnia się jako jeden z nielicznych.

0

@Lupercal Nie chce mi się odpowiadać na tak oczywiste pytanie. Wystarczy, że obejrzysz kilka meczy z jego udziałem i będziesz wiedział :)

0

@Woland10 Może dlatego, że widziałem to porównanie jak i wiele innych 99999999999 razy w ciągu ostatnich 15 lat więc to służy już tylko umniejszaniu. Napisałem Ci też, że Leo jest dla mnie lepszy, ale nie będę udawał, że Ronaldo nie jest szefem w LM. Zresztą on jest szefem wszędzie gdzie grał.

1

@mindbender84 Ok. Takie jest Twoje zdanie. Ja twierdzę inaczej i na tym powinniśmy zakończyć :)

2

@Encore Cóż. Niektórzy nigdy nie dorosną i zamiast zachwycać się osiągnięciami tejże dwójki na siłę umniejszają jednemu czy to drugiemu. To samo tyczy się wielu innych zawodników toczących ze sobą bezpośrednią rywalizację.

1

@Encore Najbardziej śmieszy jednak fakt, że to przeważnie te same osoby przekrzykują się nawzajem. 5 postów dziennie o tym, że X pilkarz jest lepszy niż pilkarz Y bo...

22

@Woland10 Więc jest to wpis bezsensowyny. Ronaldo jest i był Panem LM. Oczywiście, że uważam Leo za najlepszego gracza, ale po co na siłę starasz się umniejszyć Ronaldo? To już się robi bardzo słabe i zaczynają męczyć te wojenki których jest tu ostatnio zbyt wiele.

6

@FC_BARCA_Fan Dlaczego w mojej głowie? Mogę się założyć, że zdobędzie kolejną złota piłkę za ten rok. Wiesz dlaczego? Bo większość osób uważa, że nadal jest najlepszy. Na tym kończę bo nie zamierzam Cie na siłę przekonywać i szanuję Twoje zdanie :)

3

@Woland10 Co ma na celu ten wpis? Sam uważam, że Messi > Cristiano, ale po co te ciągłe umniejszania drugiemu i porównywania?

0

@Sau_Ron Ja myślę, że oni to zauważają, ale nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Swoją drogą to nie rozumiem tego podejścia. On chciał zostać, a nie mógł. Dodatkowo jak Ronaldo przechodził do innego klubu to wszyscy to jako ambicję tłumaczyli w przypadku Leo pierwsza zmiana i już o jakiejś zdradzie mówią. Niesamowita jest nasza la ramblowa polska społeczność tego klubu.

7

@FC_BARCA_Fan najlepsi są "kibice" Twojego pokroju. Chłop tu całe życie spędził, pobił rekordy jakich nikt nie pobije i foszek bo nie przedłużył kontraktu gdzie musiał by 15 mln dostawać jak jest najlepszy na świecie. Nie wiem skąd wy się bierzecie.

7

@Azbest a ile to on zagrał w tym PSG żebyś to oceniał.

0

@kaamil1910 To co mówisz jest bez sensu. Mylisz wyróżnienia. Złota piłka jest dla najlepszego piłkarza, a złoty but dla najlepszego strzelca. Dla mnie bardziej liczy się to jak gra zawodnik, jaki ma wpływ na grę zespołu, a statystyki w których Leo był najlepszy btw są tylko dodatkiem :)

6

@kaamil1910 Ale Ci pęknie dupsko jak Messi odbierze złotego balona, a nie Robert.

1

@Nazio87 Gol Leo bo porażka białych nic nie zmienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?