0

@RichardWinters Oczywiście. Mój błąd :) Człowiek w pośpiechu czyta, a potem jeszcze komentuje to tak jest.

1

@KrwawiaceoczyVEB Ja jeszcze sobie Leo z zeszłego sezonu dobieram jako taka pożegnalną pamiątkę :) Fati jeszcze mnie do siebie w 100% nie przekonał, a koszulka Pedriego myślę, że w następnym roku :)

1

@KrwawiaceoczyVEB Ja osobiście biorę Frankiego :D

0

@Xavyol Messi mimo wszystko jest lepszym deyblerem od Neymara, a Lewandowski, Haaland są lepszymi strzelcami.

0

@AntekGriezmann Nie wiem co tu pięknego. Ogółem słaby filmik.

20

Strasznie się już nie mogę doczekać Barcelony w następnym sezonie. Liczę, że będziemy grali jak prawdziwy zespół. Mamy świetnych zawodników jak Griezzman, Depay, Pedri no i oczywiście Frankie. Gorzej jest u nas z obroną dlatego najbardziej marzy mi się powrót do wielkiej formy Ter Stegena. Jestem przekonany, że dublet jest jak najbardziej realny i życzę sobie i wam żeby przyszły sezon był udany i żeby było tu więcej tematów o naszym klubie, a nie o ekipie z Paryża. VeB

1

@Kapitan hawk A u mnie piątek wolny. Także jeszcze 7 h i zaczynamy weekend :)

1

@Bogan I oby było jak mówisz. Niech sobie wygrywają tylko na swoim podwórku.

7

Dziękuję Leo za napisanie pięknej historii w naszym klubie. Mam nadzieję, że chłopaki nas zaskoczą i dadzą radę osiągnąć dobre wyniki bez Messiego.

3

@neolodz Jak to dla mnie się kasa tylko liczy człowieku o czym Ty do mnie mówisz :D

6

@Rivaldinho11 Ależ oczywiście nie trawie PSG. Tylko o co wam chodzi? Zamiast godnie pożegnać być może największego piłkarza w historii Barcelony to jedziecie po nim jak by był jakimś Griezzmanem. Nie czaję tego naprawdę.

3

@neolodz Czekam na argumenty? Może wyjedziesz z klasycznym tutaj dojeniem klubu nie patrząc jaką gościu był wartością marketingową i przede wszystkim sportową. Naprawdę nie wiem gdzie on zawinił przez te wszystkie lata, że wiele osób tak mu umniejsza.

4

@333tricampeones333 Przecież nikt Cię nie zmusza do klikania w te posty. Pewnie jak by się okazało, że Neymar wraca i by było o tym 1tys postów dziennie to byś piszczał jak baba z zachwytu i komentował każdy artykuł.

25

@333tricampeones333 Powiem Ci, że np mnie interesują byli piłkarze co mają dłuży udział w historii naszego klubu. Dlaczego jak pojawia się artykuł o Puyolu czy Andresie to się tak nie sapiesz. Naprawdę nie wiem skąd wy się ludzie bierzecie.

1

@Kgorecki2500 Wiadomo. Mi tylko chodzi o to jak Messiemu wszystko się umniejsza. Jak Cristiano przeszedł do słabszej ligi do absolutnego hegemona tej ligi to wszyscy podawali to jako wielką ambicję.

0

@masq Ale ja nie twierdzę, że ciężko. Absurdalnym już jest poddawanie w wątpliwość czy Leo by się sprawdził w jakiejkolwiek lidze. Wystarczy spojrzeć jakie ma statystyki z zespołami angielskimi.

1

Obalił już Messi w tym roku argument o braku trofeów z reprezentacją, a zapowiada się, że obali jeszcze jeden ostatni o nie sprawdzeniu się w innej lidze i braku ambicji. Jestem przekonany, że Leo zje tamtejszą ligę tak jak i pożarł by każda inną. Mimo to wolał bym go pooglądać jeszcze dłużej w naszych barwach :)

4

Najlepszy pilkarz w historii piłki nożnej. Wspaniałe było go oglądać tyle czasu w naszym zespole. Naprawdę brak słów do wyrażenia tego co teraz się czuje. Pozostało tylko podziękować i życzyć powodzenia na nowym etapie kariery. Nigdy nie zapomnę Leo tego co zrobił dla nas.

51

Ja też czekam. Dawać mnie tu tego Leo oficjalnie bo nie wytrzymam :P

0

@Mathoue I tu się właśnie nie zgodzimy. Im dłuższy dystans tym mądrzej trzeba zagospodarować siły. Nie każdy pływak da radę przepłynąć wiele kategorii we wszystkich prezentując się dobrze.

1

@Mathoue Zapytam się z ciekawości pływałeś/ pływałaś kiedyś? To jest kolosalna różnica. Dlaczego nie przyczepisz się do biegania. Tam też mają różne odległości.

1

@Mathoue Już heroesy 3 i warcraft 3 wymienione to podam star wars empire at war. Jedna z lepszych w swoim gatunku jak dla mnie :)

1

@Yanek Mi się wydaje, że jeśli wykluczymy RG to Nadal juz nie pokona Novaka na Wielkim Szlemie. Mogę się mylić, ale widząc formę Djokovica to wydaje się, że będzie dominował jeszcze przez kilka najbliższych sezonów.

2

@Pilka_jest_okragla Marco Reus.

4

@45M4R Mi to w sumie zwisa jak się zaprezentowali w towarzyskim meczu grając zespołem złożonym z rezerw i niechcianych zawodników.

14

Dlatego wolałem tu Duńczyków. Jestem przekonany, że nie ściągnęli by tego medalu jak te angielskie gwiazdeczki.

1

@Kamiloza91 Widzę, że tu dużo śmieszków się znalazło. Wiadomo, że Martin Nazario Braithwaite.

12

Tutaj należy pochwalić wspaniałą pracę Scaloniego z reprezentacją Argentyny. W końcu dobry trener dla nich.

30

@yoli "Psy szczekają, a karawana jedzie dalej" :)

0

@Gargamel01 Może tak być :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?