0

@Chaoss Zgadzam się. Zarówno oni jak i Luis powinni zostać sprzedani, ale żeby nic nie dokładać do tych transferów.

0

@Gall Źle mnie zrozumiałeś. Jestem za jego odejściem, ale chociaż 5-10 mln można by na nim zarobić, a nie dokładać do ich pensji w nowych klubach. Idąc twoim tokiem rozumowania powinniśmy sprzedać cały skład i płacić im połowę pensji?

0

@Chaoss Może i tak, ale my stracimy na tym transferze, a Atleti masz 2 największy ligowy rywal tylko skorzysta. Zresztą nie zdziwię się jak Luis będzie się bił o króla strzelców.

0

@Coutinho007 Niestety takich piłkarzy już nie robią. Dla mnie Suarez w prime nie mógł by być zastąpiony przez żadna inna 9 obecnie. Dodam jeszcze, że mieliśmy szczęście oglądać go w naszej koszulce mimo, że potrafił irytować.

0

@natanvip Tu jest jeszcze gorzej. Suarez to prawdopodobnie najlepsza 9 ostatniej dekady, a zarazem jedna z najlepszych w historii. Nie dość, że gwarantuje te 20 bramek w sezonie to jeszcze $$$ za marketing się zgadza.

0

@Mazi Ja się tylko tak z ciekawości chciałbym zapytać czy według Ciebie Messiemu brakuje zaangażowania, jest wypalony czy nie pasuje do DNA?

2

@MemphisDepay00 Spokojnie jeszcze rok i zabieram wszystkich Amigosow do City. Wtedy będziesz mógł pograć razem z @Coutinho007 :D

4

@Coutinho007 Nie zgadzam się na ten transfer. Znowu będę grał tylko z Luisem.

0

@Rust_Cohle Oj słabiutko wygląda ten składzik.

10

@scotti Druga najwyższa pensja w zespole. Świetny plan. Suarez to może i nawet najlepsza 9 w historii Barcy, ale jego czas tutaj powinien się już zakończyć.

1

@nammah Naprawdę ten nick mówi, że jestem fanbojem? Po czym sugerujesz, że trolluje? Uważam, że jest najlepszy w historii. Traktuje go jako jedną z największych legend klubu. To tyle. Po prostu ludzie nie potrafią docenić tego co mają, a po jego odejściu będzie płacz.

0

@Don-Corleone Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że niektórzy nazwa Cię teraz fanbojem. Powiedzą, że Leo nie może zasiadać koło innych legend klubu. Ewidentnie jest tu dużo sezonowcow jak i zwykłych ignorantów z klapkami na oczach.

0

@Imonkey Nie kieruję się żadnym fanbojstwem. Nigdzie nie powiedziałem, że Messi jest ważniejszy od klubu bo nie jest. Nie powiedziałem też, że jest niezbędny. Chodzi mi o to jak ludzie, którzy jeszcze pół roku temu spuszczali się do niego teraz robią z niego największy problem Barcelony.

0

@greymid Jasne, że robiła. Barca jest ponad każdym zawodnikiem.

4

Dobra wypowiedź Luisa. Barca nadal będzie wielka po Leo, ale problem jest taki, że niektórzy już zapomnieli co Messi zrobił dla klubu.

0

@amanter Ty tak na poważnie?

0

@FioletoweOczy Możliwe, że jest to zabawne :) Lepiej się chyba nie udzielać w tym temacie.

5

Poziom tych komentarzy niżej jest straszny. Sami byście uciekali widząc co się dzieje w klubie. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że są tacy, którzy umniejszają Leo to co zrobił dla Barcy. Ktoś niżej próbował też na siłę udowadniać wyższość Roniego nad Messim. Porażka. Mam nadzieję, że z czasem docenicie co ten gościu zrobił dla klubu.

1

Dzięki za wszystko Ivan!!! Powodzenia w dalszej karierze.

4

@Statistics Ale Ty masz kompleksy człowieku. Na stronie Juventusu sprawdził byś się świetnie.

0

@Survier Uwielbiam każdego z tych piłkarzy, których wymieniłeś. Inieste może nawet bardziej, ale jak ktoś twierdzi, że któryś z nich zrobił więcej dla Barcy od Messiego nie zna się na piłce nożnej. I tu nie chodzi tylko o wyniki sportowe. Zobacz ilu nowych wielbicieli zyskała Barca. Jak wiele zyskała na tym finansowo. Nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale pewnie 9/10 zakupionych w tym czasie koszulek było z nazwiskiem Messi.

33

Niektórzy mają bardzo krótka pamięć. Teraz narzekanie na Messiego, ale nie było, nie ma i pewnie już nie będzie żadnego innego zawodnika, który zrobił tak wiele dla naszego klubu. Dla mnie najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej. VeB!

0

@kamilo0066 Taa, ale zapowiadał się nieźle. Niestety ustawienie go z Messim na boisku jest niemożliwe.

0

@Sentrosii Sorki, ale nie zamierzam wdawać się w dyskusję. Mecz obejrzałem, a wyniku nie przewidział byś nawet Ty :)

0

@Sentrosii Zaczynam myśleć, że Ty piłkę dopiero zaczynasz oglądać. Pozdrawiam i życzę w takim razie miłego zaskoczenia dziś przed tv. Oczywiście Bayern jest faworytem, ale to akurat działa na naszą korzyść. VeB

8

@Sentrosii A ja będę zdziwiony jak w przyszłym roku będziesz kibicował Barcy jak nie wygrają LM.

1

@MichVeB Proszę o oznaczanie :)

4

@Krzysiek723 Ta bo to właśnie same bramki mówią o jakości piłkarza.

0

Pierwszy raz kupię sobie oba komplety. Piękne są.

2

@ForcaMilosz Przecież niejaki Manor Salomon strzela w LM co 67 minut w tym sezonie. To chyba znaczy, że jest lepszy od Leo. Inne statystyki jak i sama gra, wpływ na drużynę Messiego wcale tu nie mają znaczenia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?