0

@Dominik15 Ja nie mogę człowieku, uważam Messiego za najlepszego piłkarza w historii i wiem ile on nam daje, ale takie kluby jak City, Live nie mają Messiego i też potrafią grać w piłkę więc skończcie pisać takie głupoty.

1

Wracaj do domu kapitanie. Tęsknimy!!!

0

@Wuuden Dobra powiem tak zapamiętam Cię kolego i sezon po tym jak Messi zakończy karierę napiszę do ciebie i załącze Ci screena z twojego poniższego komentarza. Fakt jest taki że sfrajerzyliśmy się w LM i uwierz mi ubolewam nad tym strasznie, ale powiedz mi do jakiego momentu zaszedł Real w tej edycji, a do jakiego momentu zaszedł wielki Juventus.

2

@dunkelritter69 Czas zakończyć tę dyskusję. Każdy zespół się potknął w tym sezonie w jakimś momencie. Live, PSG, City o Realu już nie wspominając, ale wiem tylko MY nie możemy i kończymy "jedynie" z ligą.

4

Jak czytam takie komentarze jak na dole, że Barca po odejściu Messiego podzieli los Milanu i widzę, że jest jeszcze tylu ludzi co dają tam zielony herb to zastanawiam się co jest z tymi ludźmi nie tak. Jesteśmy Barcą i jak wyjąć by z niej Messiego to i tak jestem przekonany, że ligę zdobylibyśmy bez żadnego problemu.

9

No myślę, że dwójkę możemy za niego dostać xD. Śmieszy mnie jak zarząd sprzedaje naszych zawodników. Real, który musi sprzedać zawodników i wszyscy o tym wiedzą potrafi wynegocjować za niego normalną kwotę.

3

@dunkelritter69 Co za ludzie są jeszcze na tej stronie. Nawet nie wiem co ma na celu ten twój komentarz pod takim artykułem. W sumie to wcale co sezon nie strzelamy najwięcej bramek w Europie. Każdy klub chciałby mieć taaaaaaaaaaaaaką ofensywę.

1

@culesjasiules Bo są nie do ruszenia.

22

Bardzo dobrze, ale jeszcze lepiej jak byłby zawodnikiem pierwszego zespołu i zmiennikiem Alby.

0

@tobiasson92 Budżet Arsenalu jest na pewno wyższy niż 50 mln. To, że na fifie tak widziałeś to nie znaczy, że w rzeczywistym świece tak jest.

1

@kamzar W 100% popieram. Mamy szczęście oglądać 3 tak wielkich tenisistów obecnie.

1

@Saabad Powiem Ci, że ja znam tą markę, ale czytając to nie domyśliłem się o co Ci chodzi :)

0

@AxelF No to było trochę śmieszne.

22

No tak daliśmy mu klauzulę 120 mln po 1 lipca i jego transfer był olbrzymim zaskoczeniem. XD

15

Ładne te okładeczki robi AS ostatni mi czasy.

24

Olbrzymie wzmocnienie. W końcu ktoś kto odciąży Messiego w ataku.

0

Witamy na pokładzie.

0

@YoungMan Transfer Van Dijka jest nierealny więc się nie martw. Fakt że mamy obsadzoną tą pozycję ale 1 skład miałby z miejsca.

0

@Sop75 Chociaż może piszę to tylko przez pryzmat poprzedniego sezonu

0

@Sop75 No akurat Cou do listy top bym nie zaliczył. Griezmann jest liderem Atletico i reprezentacji mistrzów świata.

9

Moim zdaniem Griezmann da nam jeszcze wiele radości. To piłkarz z światowego topu, który mam nadzieję da nam taki zastrzyk mocy, którego zabrakło w meczu z Live. Sam Messi to za mało żeby ciągnąć naszą ofensywę. Oczywiście jest Dembele na którego bardzo liczę, ale zawsze może mu wypaść kontuzja w najmniej oczekiwanym momencie.

0

A co jedli na tą kolację?

6

@blaugrana49 Do Figo to on nie ma podjazdu w tym co zrobił.

0

@ronaldinho777 No widocznie nie mnie synku.

4

@ronaldinho777 Powinieneś dostać bana za pisanie w ten sposób o naszych zawodnikach. Ja widzę u tego chłopaka olbrzymi potencjał.

1

@ronaldinho777 hahaha człowieku co ty za głupoty piszesz.

17

Jak Messi się odezwał to nagle wszyscy mają jaja żeby to publicznie powiedzieć. Właśnie o to chodzi.

3

@beret Co do Griza się zgadzam, ale z tym Mbappe to poleciałeś ostro.

1

@KaJoFCB Jakiego pokroju ?

3

Myślałem, że nasza la rambla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?