10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już nie brnij dalej w to samo jak nie masz racji. Kolega wyżej dobrze Ci napisał, że my nie możemy bawić się w eksperymenty z młodzieżą jak Ajax.
0
Dzięki za uwage, po prostu zamiast najefektowniejszą napisałem najefektywniejszą.
0
Dzięki za sprostowanie. Pomyłka z mojej strony.
0
I bardzo dobrze, że zostaje. Jak Barca grała by najefektywniejszą piłkę na świecie, a by przebywała co drugi mecz to połowa z was by przestała kibicować.
0
Tak. Messi na ławce.
2
Kolega chyba za wcześnie zaczął świętować xD
1
To jest taki żarcik rozumiem z twojej strony?
0
Weź wpisz sobie Reddit soccerstream i masz tam dużo linków działających na telefonie
0
Nie.
1
No i prawidłowo
0
Nic dodać nic ująć.
0
To jest naprawdę dobry transfer. Oby tak dalej.
14
To może będę oryginalny jak kolega wyżej. Bo ma 31 lat, pensja pewnie najwyższa w zespole.
3
Malcom grał nieźle?
33
Najlepsza 10 + najlepsza 9 świata. Ogień
0
Jakie warunki fizyczne? Zobacz jakie warunki fizyczne ma Agüero, mimo to jest topowym napastnikiem
0
Serio, pokaż mi jeden komentarz w którym umniejszalem jego umiejętnością. Pisałem tylko że nie gra bo jest bez formy.
2
Też mnie to śmieszy, zawsze jak oglądam mecz PSG to widać, że to Neymar jest liderem. Mbappe to faktycznie czołówka, ale do poziomu Neya sporo mu brakuje.
0
Super wiadomość. Oby otrzymywał tylko szansę na grę.
2
Weź ty się zastanów nad tym co piszesz. Czy to jest defensywne ustawienie twoim zdaniem?
1
Tylko pomyśl ilu piłkarzy by utraciło na jego przyjściu bo grać to by grał na 100%
7
Rudy to jednak kozak. Szkoda że o niego nie zawalczyliśmy kilka lat temu
2
Druga część wywiadu naprawdę mi się spodobała
3
Lubię Coutinho ale w Barcelonie nie gra się za nazwisko tylko za to jak się prezentuje na boisku.
15
Jak byś oglądał mecze to byś rozumiał.
2
Brawo Dembélé. Liczę na to że w przyszłości zostanie naszym liderem
2
Barcainfo.
0
"Dobrze, ze nie mogl wejsc Messi bo wtedy to w ogole Valverde wyszedlby na geniusza" dla mnie to trochę takie umniejszanie Valverde. To że każdy z nas by wprowadził takich samych zawodników jak on to nic, sztuką jest wiedzieć kiedy to zrobić.
1
A Ty mi powiesz czego można nie rozumieć w twoim komentarzu? Po prostu denerwuje mnie ciągłe narzekanie na Valverde
3
Ehh wiadomo Ty lepiej nadajesz się na trenera.