0

Już nie brnij dalej w to samo jak nie masz racji. Kolega wyżej dobrze Ci napisał, że my nie możemy bawić się w eksperymenty z młodzieżą jak Ajax.

0

Dzięki za uwage, po prostu zamiast najefektowniejszą napisałem najefektywniejszą.

0

Dzięki za sprostowanie. Pomyłka z mojej strony.

0

I bardzo dobrze, że zostaje. Jak Barca grała by najefektywniejszą piłkę na świecie, a by przebywała co drugi mecz to połowa z was by przestała kibicować.

0

Tak. Messi na ławce.

2

Kolega chyba za wcześnie zaczął świętować xD

1

To jest taki żarcik rozumiem z twojej strony?

0

Weź wpisz sobie Reddit soccerstream i masz tam dużo linków działających na telefonie

0

Nie.

1

No i prawidłowo

0

Nic dodać nic ująć.

0

To jest naprawdę dobry transfer. Oby tak dalej.

14

To może będę oryginalny jak kolega wyżej. Bo ma 31 lat, pensja pewnie najwyższa w zespole.

3

Malcom grał nieźle?

33

Najlepsza 10 + najlepsza 9 świata. Ogień

0

Jakie warunki fizyczne? Zobacz jakie warunki fizyczne ma Agüero, mimo to jest topowym napastnikiem

0

Serio, pokaż mi jeden komentarz w którym umniejszalem jego umiejętnością. Pisałem tylko że nie gra bo jest bez formy.

2

Też mnie to śmieszy, zawsze jak oglądam mecz PSG to widać, że to Neymar jest liderem. Mbappe to faktycznie czołówka, ale do poziomu Neya sporo mu brakuje.

0

Super wiadomość. Oby otrzymywał tylko szansę na grę.

2

Weź ty się zastanów nad tym co piszesz. Czy to jest defensywne ustawienie twoim zdaniem?

1

Tylko pomyśl ilu piłkarzy by utraciło na jego przyjściu bo grać to by grał na 100%

7

Rudy to jednak kozak. Szkoda że o niego nie zawalczyliśmy kilka lat temu

2

Druga część wywiadu naprawdę mi się spodobała

3

Lubię Coutinho ale w Barcelonie nie gra się za nazwisko tylko za to jak się prezentuje na boisku.

15

Jak byś oglądał mecze to byś rozumiał.

2

Brawo Dembélé. Liczę na to że w przyszłości zostanie naszym liderem

2

Barcainfo.

0

"Dobrze, ze nie mogl wejsc Messi bo wtedy to w ogole Valverde wyszedlby na geniusza" dla mnie to trochę takie umniejszanie Valverde. To że każdy z nas by wprowadził takich samych zawodników jak on to nic, sztuką jest wiedzieć kiedy to zrobić.

1

A Ty mi powiesz czego można nie rozumieć w twoim komentarzu? Po prostu denerwuje mnie ciągłe narzekanie na Valverde

3

Ehh wiadomo Ty lepiej nadajesz się na trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?