10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z takiej paki że prezydent ligue 1 wypowiadał się że jak Katalonia się odłączy to chętnie przyłączy Barcę do ligi francuskiej
2
W sumie jak Katalonia odłączyła by się od Hiszpanii i Barca została by przeniesiona do ligi francuskiej to nie było by tak źle.Wyobrazcie sobie minę szejka oglądającego plecy Barcy przez najbliższe lata :)
2
Weź wyjdź z tej strony.Sam hejt leci od ciebie
0
Mam nadzieję że sędziów z Hiszpanii zabierać nie będą
1
Trening się już odbył
0
Talizman.Żadnej porażki z nim w składzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś Ty ,Messi z długimi włosami był najlepszym skrzydłowym i dryblerem w historii :D
0
Dzięki chciałem się upewnić
0
Mam pytanie. Jak Barcelona B wygrała by drugą ligę to nie może wejść do pierwszej?
0
Cały Liverpool tak gra. Raz mogą pokonać klub z czołówki na luziku sporą przewagą żeby kolejkę później przegrać ze spadkowiczem
0
Mój wujek po 2 .Ja trzymam bo jeszcze tragedii nie ma
1
Ta a Henry napewno by zaczekał
1
Jak coś to dla mnie też Leszek tylko zimny
0
Hehe widzę po profilu że Ty się idealnie łapiesz :D
1
Masz szczęście że większość tutaj tyle nie ma
2
Ja myślę że się ugnie
0
Ja też miałem dać dziś Lukaku na kapitanie ale na szczęście tego nie zrobiłem
0
Ten komentarz o Messim brzmi mało przekonująco
0
W końcu
0
Prawdziwy barcelonista
0
Też dostałem ale na sofascore jego wartość to 32 mln ojro
1
Ja bym się nie zdziwił jak mu wpiszą klauzulę 100 mln i odejdzie w kolejnym okienku
3
Oby jak najmniej takich osiągnięć.Wolałbym bramki zamiast tego
0
Wiem , oglądałem mecz
0
Dzięki za poprawkę.
0
Hehe on 10,5 a Messi przez ten czas 4
0
Tak to się zapewne skończy
0
Z tego co wiem to ta gra jest tylko po hiszpańsku
8
Co Ty brałeś?