0

Z takiej paki że prezydent ligue 1 wypowiadał się że jak Katalonia się odłączy to chętnie przyłączy Barcę do ligi francuskiej

2

W sumie jak Katalonia odłączyła by się od Hiszpanii i Barca została by przeniesiona do ligi francuskiej to nie było by tak źle.Wyobrazcie sobie minę szejka oglądającego plecy Barcy przez najbliższe lata :)

2

Weź wyjdź z tej strony.Sam hejt leci od ciebie

0

Mam nadzieję że sędziów z Hiszpanii zabierać nie będą

1

Trening się już odbył

0

Talizman.Żadnej porażki z nim w składzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś Ty ,Messi z długimi włosami był najlepszym skrzydłowym i dryblerem w historii :D

0

Dzięki chciałem się upewnić

0

Mam pytanie. Jak Barcelona B wygrała by drugą ligę to nie może wejść do pierwszej?

0

Cały Liverpool tak gra. Raz mogą pokonać klub z czołówki na luziku sporą przewagą żeby kolejkę później przegrać ze spadkowiczem

0

Mój wujek po 2 .Ja trzymam bo jeszcze tragedii nie ma

1

Ta a Henry napewno by zaczekał

1

Jak coś to dla mnie też Leszek tylko zimny

0

Hehe widzę po profilu że Ty się idealnie łapiesz :D

1

Masz szczęście że większość tutaj tyle nie ma

2

Ja myślę że się ugnie

0

Ja też miałem dać dziś Lukaku na kapitanie ale na szczęście tego nie zrobiłem

0

Ten komentarz o Messim brzmi mało przekonująco

0

W końcu

0

Prawdziwy barcelonista

0

Też dostałem ale na sofascore jego wartość to 32 mln ojro

1

Ja bym się nie zdziwił jak mu wpiszą klauzulę 100 mln i odejdzie w kolejnym okienku

3

Oby jak najmniej takich osiągnięć.Wolałbym bramki zamiast tego

0

Wiem , oglądałem mecz

0

Dzięki za poprawkę.

0

Hehe on 10,5 a Messi przez ten czas 4

0

Tak to się zapewne skończy

0

Z tego co wiem to ta gra jest tylko po hiszpańsku

8

Co Ty brałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?