0

Racja .Muszę zacząć czytać uważniej

0

Jak coś to w dwumeczu było 5:1

0

Może jemu chodziło że te pieniądze które powinny być przeznaczone na napastnika idą na Paulinho

0

Karny.

0

OMG Busquets.

2

Wielu.

0

Oczywiście że widzę.Mamy szczęście że możemy żyć w czasach Messiego i podziwiać jego grę

0

Chyba minut.

60

To już wiadomo dlaczego Neymar uciekł.Nie chciał rywalizować z Deulofeu o wyjściową 11

0

Dobrze wiem jak grał Maradona ale Messi nie jest niczyją kopią.Drybling lepszy niż u Maradony , wykończenie lepsze niż u Pele .Piłkarz wszechczasów

2

Racja ten drybling Messiego z przed paru lat.Drugiego takiego nie widziałem.Geniusz

0

Nie wiadomo.

3

Dzisiaj wszystko na +

4

Wątpię.

0

To nie te czasy że kupisz za tyle 4 zawodników klasy światowej

0

Lepiej żeby nie odchodził

0

Ja to nwm czy On teraz wyrobi cały mecz

1

Racja ale Ronnie nie trzymał się długo na topie .O to mi chodziło

0

Moim zdaniem On osiągnie poziom Ronaldinho ale do Messiego trochę mu zabraknie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po pierwsze nigdzie nie napisałem że Neymar jest niezastąpiony a co do reszty się zgadzam.

0

A przed Neymarem było źle? Wiadomo że nie ma drugiego takiego zawodnika na tej pozycji jak Neymar ale za tą kasę można zmienić pomoc bo ta nie jest najlepsza

0

Weź się nie kompromituj .

2

Przecież Messi podpisał kontrakt do 2021

0

Masz trochę racji ale jednak nie mogę się w tym w pełni zgodzić.

0

Oglądam wszystkie mecze Barcelony i kibicuje już 12 lat ,ale każdy ma inne zdanie.Ale wiadomo że sam Messi meczu nie wygra

0

Przecież nasza gra zawsze opierała się na Messim

48

Promocja!!!! 29 letni zzawodnik bez perspektyw ttylko za 40 mln

17

Kamień spadł mi z serca

0

Masz rację ale z innymi mogło by być gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?