10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja .Muszę zacząć czytać uważniej
0
Jak coś to w dwumeczu było 5:1
0
Może jemu chodziło że te pieniądze które powinny być przeznaczone na napastnika idą na Paulinho
0
Karny.
0
OMG Busquets.
2
Wielu.
0
Oczywiście że widzę.Mamy szczęście że możemy żyć w czasach Messiego i podziwiać jego grę
0
Chyba minut.
60
To już wiadomo dlaczego Neymar uciekł.Nie chciał rywalizować z Deulofeu o wyjściową 11
0
Dobrze wiem jak grał Maradona ale Messi nie jest niczyją kopią.Drybling lepszy niż u Maradony , wykończenie lepsze niż u Pele .Piłkarz wszechczasów
2
Racja ten drybling Messiego z przed paru lat.Drugiego takiego nie widziałem.Geniusz
0
Nie wiadomo.
3
Dzisiaj wszystko na +
4
Wątpię.
0
To nie te czasy że kupisz za tyle 4 zawodników klasy światowej
0
Lepiej żeby nie odchodził
0
Ja to nwm czy On teraz wyrobi cały mecz
1
Racja ale Ronnie nie trzymał się długo na topie .O to mi chodziło
0
Moim zdaniem On osiągnie poziom Ronaldinho ale do Messiego trochę mu zabraknie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po pierwsze nigdzie nie napisałem że Neymar jest niezastąpiony a co do reszty się zgadzam.
0
A przed Neymarem było źle? Wiadomo że nie ma drugiego takiego zawodnika na tej pozycji jak Neymar ale za tą kasę można zmienić pomoc bo ta nie jest najlepsza
0
Weź się nie kompromituj .
2
Przecież Messi podpisał kontrakt do 2021
0
Masz trochę racji ale jednak nie mogę się w tym w pełni zgodzić.
0
Oglądam wszystkie mecze Barcelony i kibicuje już 12 lat ,ale każdy ma inne zdanie.Ale wiadomo że sam Messi meczu nie wygra
0
Przecież nasza gra zawsze opierała się na Messim
48
Promocja!!!! 29 letni zzawodnik bez perspektyw ttylko za 40 mln
17
Kamień spadł mi z serca
0
Masz rację ale z innymi mogło by być gorzej