10LionelMessi10
Dołączył/a: czerwiec 2015
8 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez może i nie strzelił bramki ale z tego co widziałem to pracował ciężko i biegał za piłką.
0
No nie wiem fakt że mieli czasami trochę szczęścia ale 40 męczy bez porażki pokazuje że są w formie.
0
No ja nie wiem czy Messi osiągnął swój szczyt .
1
Ramos na wagę 3 pkt.
1
Tylko klepalismy tą piłkę ale jak widać na nic to się zdało
47
W Anglii karają za to co zrobił Aduriz.Przykładem zawieszenie dla Aguero szkoda ze w Hiszpanii tak nie ma.
0
On nie musi strzelać goli ,ale tą jedną bramkę mógłby strzelić.
0
Mamy czas na ligę.
0
Ale po co nam on.
0
No najpierw poszedł do tej samej ligi(Villa).
0
Co za człowiek.
2
Drybling to właśnie balans ciałem i zwrotność.
0
Wszyscy to wiedzą.
0
No żeby cr znowu za rok złotą zgarnął.
0
Czytałem gdzieś że 905.
3
Oby i pod tym względem był rekordowy.
0
Jak ten czas szybko leci.
0
Heh ale nie mówiłem tego na serio.To był żarcik:)
2
No Vidal to poszalał na Euro :)
1
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/messi-i-argentyna-podrozowali-samolotem-ktory-rozbil-sie-w-kolumbii,696149.html i ten tytuł
0
Z Pogbą masz rację ale dla mnie Martial świetny grajek .Aż Messim masz trochę racji.
0
Sądzisz że Messi wchodzi w niepotrzebne dryblingi.
0
Mniej niż Messi
0
Może to takie drugie Leicester
0
Bayern jest słaby w tym sezonie przy najmniej na razie
2
Neymar schodząc z boiska w zasadzie lekki uśmieszek i trochę przedłużył zdejmując ochraniacze,Marlon zanotował dobry występ,MVP meczu Messi. Na plus Pique,Mascherano ,Ter Stegen,Marlon,Gomes ogółem to wszyscy solidnie.No i oczywiście sprzeczka Neymara z Lustigiem która ciągnęła się do momentu zmiany Neymara ,ja osobiście miałem wrażenie że LE zdjął Neya żeby ten jeszcze nie zobaczył czerwieni.No ogółem mecz udany nie było jakiś katastrofalnych błędów .
0
.Mi tak samo....
1
Jak dla !nie Aguero został oceniony dobrze bo gdy tylko omijają go kontuzję jest zabójczy.
0
Moim zdaniem Dybała to nie jest ten sam poziom co Aguero.Owszem Aguero w reprezentacji słabo ale w City robi różnicę.
0
Ja nwm jak on może Coutinho stawiać obok Messiego.